Archiwum / „O ZŁOTYM DZWONKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – ŚWIĄTECZNY SPEKTAKL DLA DZIECI

„O ZŁOTYM DZWONKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – ŚWIĄTECZNY SPEKTAKL DLA DZIECI

Polkowickie Centrum Animacji oraz Święty Mikołaj zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na niezwykły spektakl w wykonaniu Teatru Promyk z Poznania.

W Niebie, gdzie Aniołek pomaga Mikołajowi w przygotowaniu i pakowaniu prezentów, zjawia się ciekawski i psotny Diabełek. Droczy się z Aniołkiem i wciąż przeszkadza mu w pracy, aż w końcu sprawia, że najważniejszy atrybut Świętego Mikołaja – Złoty Dzwonek sprawdzający grzeczność dzieci spada na Ziemię. Tu znajdują go rodzeństwo, które z niecierpliwością czeka na świąteczne upominki. Zosia i Staś martwią się, czy aby na pewno każdy z nich zasługuje na prezent, dlatego też wcale nie są pewni, czy chcą, aby Dzwonek wrócił do Świętego Mikołaja…
Jak zakończy się ta historia? Przekonamy się już 6 grudnia.

Spektakl pełen jest melodyjnych piosenek i zabawnych sytuacji. Istotny element przedstawienia to bliski kontakt widzów z aktorami świątecznej opowieści, co zapewnia żywy odbiór i pełne uczestnictwo dzieci w perypetiach bohaterów.

Dopełnieniem widowiska będzie wspólne spotkanie ze Świętym Mikołajem, uwieńczone rozdawaniem mikołajkowych prezentów. Rodziców, którzy chcą, aby po spektaklu Mikołaj wręczył prezenty ich dzieciom, prosimy o kontakt pod nr tel  76/ 746 88 18 (Dział Organizacji Polkowickiego Centrum Animacji)

6 grudnia, godz. 16.00 – Kino (ul. Dąbrowskiego 1)
Bilety w cenie: dzieci 7 zł, dorośli 10 zł, do nabycia w kasach Ośrodka Kultury, Kina i Galerii „Rynek 26”

Rezerwacja biletów oraz szczegółowe informacje na temat spektaklu pod nr tel  76/ 746 88 14.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o