Archiwum / „OLD SPICE GIRLS” W POLKOWICACH

„OLD SPICE GIRLS” W POLKOWICACH

Każdy wie, że śmiech to zdrowie. Zadbajcie o nie razem z nami! Już w styczniu na polkowiczan czeka duża dawka humoru. Wszystko dzięki trzem znakomitym artystkom. Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska w babskim kabarecie „Old Spice Girls” – to połączenie gwarantuje dobrą zabawę. Na porcję szczerego śmiechu mogą liczyć w szczególności panie, bo wszystkie artystki charakteryzuje żartobliwy stosunek do płci przeciwnej i czasami „dokładają” naszym panom. Spektakl kabaretowy ukazuje nonsens sytuacyjny, zawiera znakomite teksty takich twórców, jak m.in.: Tuwim czy Czubaszek, co w całości tworzy inteligentny i niepowtarzalny dowcip. Półtoragodzinny spektakl nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, w którym skecz, monolog przeplatane są piosenką, czasem gorzką, częściej dowcipną. I, wbrew przysłowiu „Umiesz liczyć, licz na siebie”, tutaj zawsze można liczyć na… dobrą puentę.

Nie pozostaje więc nic innego, jak już teraz zarezerwować sobie wolny wieczór 22 stycznia 2014 r. i pojawić się w polkowickim kinie – dla śmiechu i dla zdrowia 🙂

Kabaret szczególnie polecamy jako prezent dla Babci i Dziadka! Niech śmieją się na zdrowie!
Zapraszamy 22 stycznia o godz. 18.00 do polkowickiego Kina (ul. Dąbrowskiego 1).

Bilety w cenie: 30 zł, 35 zł, 45 zł do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), Kina oraz Galerii „Rynek 26”.

Rezerwacja oraz szczegółowe informacje pod nr tel. 76 746 88 14.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o