Archiwum / Polkowickie Lato Kulturalne

Polkowickie Lato Kulturalne

POLKOWICKIE LATO KULTURALNE

W rytmie disco!

22 sierpnia, Amfiteatr

godz. 15.00 – Kłopoty Klowna – Teatr Humoru Igraszka – spektakl dla dzieci

Jest to tzw. historia „z życia wzięta” ukazująca życie rodzinne w krzywym zwierciadle. Cała  teatralna przygoda dzieje się w świecie klaunów. Kiedy pojawia się małe klauniątko,  zaczynają się kłopoty… Tato-klaun zmuszony jest przejąć obowiązki mamy… Cała historia przeplatana jest dowcipnymi etiudami, gagami i sztuczkami cyrkowymi.

 

godz. 16.00 – Ciach – kabaret

Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar. „Historie śmiechem pisane” to najnowszy program kabaretu, który nie był prezentowany jeszcze szerszej publiczności. Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski pojawią się w nowej odsłonie, ze świeżą, optymistyczną energią, którą z pewnością podzielą się z publicznością!

 

godz. 17.30 – Jeremi Sikorski – koncert

Jeremi Sikorski – młody wokalista, autor tekstów, idol nastolatek. Wystąpił podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu w kategorii SuperDebiuty. Podczas koncertu w Polkowicach Jeremi wystąpi z młodszym bratem Arturem i wykona utwory z debiutanckiej płyty „Otwórz się na świat“. Piosenki niosące mnóstwo pozytywnych emocji, zapewnią widowni dawkę dobrej zabawy.

godz. 19.00 – Chanel – koncert

Zespół Chanel istnieje nieprzerwanie na scenie muzycznej od 25 lat. Ma na swoim koncie kilka płyt, występował na największych scenach polskiej estrady. Ostatnio przygotowywana płyta powstaje przy współpracy  między innymi  takich artystów jak: Iwona Węgrowska, Krzysztof Krawczyk i Joanna Bartel.

Godz. 20.30 – Tomasz Niecik – koncert

Wokalista, muzyk, krótko mówiąc – król disco polo!  Jego debiutancki album „Kawalerzy” to prawdziwy przełom w tym gatunku muzycznym. Sam o sobie mówi: „Chcę aby każdy, kto będzie bawił się przy mojej muzyce, znalazł się po radosnej stronie życia”. Taniec przy takich hitach jak „Cztery osiemnastki” czy „Król disco” to z pewnością gwarancja niezapomnianych wrażeń.

PONADTO: ogródek plastyczny, kąciki zabaw i wiele innych atrakcji.

Regulamin imprezy do pobrania

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o