Archiwum / ANIA RUSOWICZ Walentynki w rytmie big-bitu!

ANIA RUSOWICZ Walentynki w rytmie big-bitu!

Jedyna w Polsce wokalistka śpiewająca prawdziwy big-bit. Obdarzona pięknym głosem i niezwykłą urodą. W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 laty mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła polską publiczność.

Na debiutanckiej płycie „Mój big-bit” zamieściła sześć piosenek mamy oraz sześć własnych kompozycji. Album utrzymany jest w stylistyce muzyki lat 60′ i 70′. (…) próbuję połączyć tamte czasy z czymś nowoczesnym. To hołd złożony mamie. Wiem, że odkryłam swoją drogę, choć przez całe lata próbowałam na siłę od niej uciec. Ale prawda jest ukryta w tym, co dostałam od mamy, w genach, głosie, podobnej wrażliwości. – tak o swojej płycie mówi Ania Rusowicz.

A tak mówią i piszą o Ani i jej albumie muzyczni krytycy: „Big-bit jest sexy”, „(…) nietuzinkowy skarb na polskiej scenie pop-rockowej”, „(…) tak powinien brzmieć big-bit XXI wieku!”.

Koncert Ani Rusowicz to wyjątkowy prezent na Walentynki! Wybierz się z ukochaną osobą w muzyczną podróż do najlepszych lat polskiego rock’n’rolla!

15 lutego, g.19.00 – Kino (ul. Dąbrowskiego 1)

Bilety w cenach: 30 zł (zbiorowy), 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), Kinie (ul. Dąbrowskiego 1) i Galerii „Rynek 26”. Rezerwacje: tel. 76 746 88 14.

 


źródło: You Tube

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o