Archiwum / EastWest Rockers

EastWest Rockers

Grupa powstała w 2004 r. z inicjatywy Kuby 1200. Od początku tworzyli ją również: Grizzlee i Cheeba oraz VJ i selektor JahLaptop. W 2005 r. do składu dołączył wokalista Ras Luta. Debiutancki album „Ciężkie czasy”zespół wydał w 2006 r. Dwa lata później ukazał się krążek „Jedyna broń”. Zespół wiele koncertuje, występuje na najważniejszych polskich i zagranicznych festiwalach. Członkowie grupy realizują także swoje solowe projekty (m.in. doskonale przyjęty album Ras Luty „Jeśli słyszysz”), współpracują z czołowymi artystami polskiej sceny hip hop i reggae.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Najpierw publikę rozgrzeje muzyka tworzona przez DJ-a, a następnie ze sceny popłyną dźwięki największych przebojów EastWest Rockers z płyt „Polski Ogień”, „Ciężkie Czasy” i „Jedyna Broń”. Zespół obiecuje, że zagra także kilka numerów ze swych najnowszych projektów muzycznych.

Bilety w cenie: 10 zł – przedsprzedaż, 15 zł w dniu koncertu do nabycia w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4) oraz Kinie (ul. Dąbrowskiego 1).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o