Archiwum / Gienek Loska Band

Gienek Loska Band

Gienek Loska Band

14 września, godz. 19.00

Zwycięzca programu X Factor, charyzmatyczny wokalista
i gitarzysta już 14 września wystąpi w polkowickim Kinie.

Serca publiczności telewizyjnego show zdobył już podczas pierwszego castingu do programu. Wykonał wtedy swój autorski utwór „Rozmowy z duszą”. Poruszona publiczność nagrodziła go owacją na stojąco. Bezpretensjonalny, skromny, szczery, każdy występ wzbogacał kawałkiem swojej duszy. I dlatego wygrał X Factor. Przed udziałem w programie występował na ulicy, koncertował w pubach i małych salach. Teraz terminarz Gienka jest maksymalnie wypełniony.

Do Polkowic przyjedzie wraz ze swoim zespołem Gienek Loska Band, który tworzą: Grzegorz Schneider (perkusja), Tomek Setlak (gitara basowa), Marcin Młynarczyk (instrumenty klawiszowe).

Muzyka Gienek Loska Band to doskonała propozycja dla miłośników bluesa, rocka, soulu i country. W repertuarze zespołu znajdują się zarówno znakomicie zaaranżowane covery,
jak i kompozycje własne. Podczas polkowickiego koncertu grupa wykona utwory, które znajdą się na najnowszej płycie, a także kompozycje legend rocka i bluesa w genialnej interpretacji Gienka Loski.

Koncert rozpocznie się o 19.00. Bilety w cenie: 20 zł, 25 zł– w dniu koncertu do nabycia w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4) oraz w Kinie (ul. Dąbrowskiego 1).

Szczegółowe informacje: pca.pl, tel. 76 746 88 14.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o