Konkursy / HUMOR I SATYRA W POEZJI I PROZIE

HUMOR I SATYRA W POEZJI I PROZIE

XIX Przegląd Teatru Jednego Aktora

HUMOR I SATYRA W POEZJI I PROZIE

10 kwietnia 2015 r. (piątek)

KINO przy ul. Dąbrowskiego 1

9.00 Uroczyste otwarcie XIX Przeglądu Teatru Jednego Aktora „Humor i satyra w poezji i prozie”

9.10- Rozpoczęcie przesłuchań w kategorii klas I-III

– Wiktor Kozłowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach
– Karolina Skowrońska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach
– Julia Łagowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach
– Alicja Tatarynowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Mateusz Hajder – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Aleksandra Rachwalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Jakub Michoń – Szkoła Podstawowa w Parchowie
– Filip Klita – Szkoła Podstawowa w Parchowie
– Mateusz Jaskółka – Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
– Eryk Gawron – Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
– Filip Marcinowski – Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
– Linda Jasic – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przemkowie
– Konrad Wójcik – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
– Hanna Kałużka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
– Kinga Rusinko – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach

ok. godz. 9.55 – zakończenie przesłuchań w kategorii klas I – III

ok. godz. 10.15 Wręczenie nagród w kategorii klas I – III

10.35 rozpoczęcie przesłuchań w kategorii klas IV – VI

– Nikodem Bogoń – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
– Wiktoria Rożek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Mikołaj Kałużka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
– Marta Dzumyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Blanka Waliszewska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
– Katarzyna Bajbo – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
– Alicja Terech – Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie
– Jakub Bęben – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach
– Dominik Starak – Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie
– Julia Kunat – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach
– Patrycja Kosior – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach
– Julia Macioszczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach

ok. godz. 11.35 zakończenie przesłuchań w kategorii klas IV – VI

ok. godz. 11.50 Wręczenie nagród w kategorii klas IV – VI

12.20 – rozpoczęcie przesłuchań we kategorii klas gimnazjalnych

– Elżbieta Krakowska – Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
– Anna Itkowiak – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Patrycja Franczak – Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
– Mateusz Gołdyn – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Natalia Świder – Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
– Katarzyna Pietruszewska – Gimnazjum w Chocianowie
– Marcin Tatarynowicz – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Julia Kaźmierska – Gimnazjum w Chocianowie
– Dariusz Rystwej – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Martyna Pietruszewska – Gimnazjum w Chocianowie
– Weronika Laszczyńska – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Adrianna Kraus – Gimnazjum w Radwanicach
– Krystian Amrozy – Zespół Szkół w Przemkowie
– Kornelia Kopacka – Gimnazjum w Radwanicach
– Anna Musiał – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
– Paweł Angulski

ok. godz. 13.50 zakończenie przesłuchań w kategorii klas gimnazjalnych

 ok. godz. 13.50 – rozpoczęcie przesłuchań we kategorii klas ponadgimnazjalnych

– Szymon Lewandowski – Zespół Szkół w Przemkowie

ok. godz. 14.00 zakończenie przesłuchań w kategorii klas gimnazjalnych

ok. godz. 14.30 Wręczenie nagród w kategoriach klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz wręczenie nagrody Grand Prix

Szczegółowe informacje pod nr tel. 76 746 88 18 (Joanna Węgielska).

regulamin_his_2015

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o