Archiwum / Jesienne Spotkania Teatralne

Jesienne Spotkania Teatralne

Już 5 października ruszą VI Jesienne Spotkania Teatralne „Po co komu teatr?”. Po raz kolejny jesień w Polkowicach upłynie pod znakiem teatralnych wrażeń, wzruszeń, śmiechu i refleksji.
W tegorocznym repertuarze znalazło się wiele monodramów, które jednak zachwycą widzów akcją sceniczną, dającą złudzenie spektaklu. Na scenie pojawią się aktorzy znani z małego, jak i dużego ekranu, m.in.: Anna Seniuk („Czterdziestolatek”, „Konopielka”, „Egzamin z życia”, „Nie rób scen”), Grzegorz Małecki („Lejdis”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Barwy szczęścia”, „Prosto w serce”), Agnieszka Michalska („Lokatorzy”), Lesław Żurek („Mała Moskwa”, „Londyńczycy”, „Przyjaciółki”), Katarzyna Misiewicz-Żurek („Na wspólnej”), a także niezwykła artystka – Stanisława Celińska, aktor Teatru STU – Andrzej Róg oraz Izabela Noszczyk – znana polkowiczanom aktorka z Teatru Jaracza w Łodzi.

Festiwal rozpocznie wzruszająca sztuka o miłości matki i syna w wykonaniu Anny Seniuk i Grzegorza Małeckiego. Kolejne propozycje to trzy monodramy: „Ślad” w reżyserii Marii Seweryn, w którym doskonałą grę aktorską zaprezentuje Agnieszka Michalska, „Shirley Valentine” z subtelną i czarującą Izabelą Noszczyk oraz „Kamień na kamieniu” Wiesława Myśliwskiego w wykonaniu Andrzeja Roga. Para aktorska – Katarzyna Misiewicz-Żurek i Lesław Żurek – wystąpi w spektaklu „Judy”, a całość zakończy niezwykły recital Stanisławy Celińskiej pt. „Atramentowa”.

BILETY NA FESTIWAL JUŻ W SPRZEDAŻY!
25 zł – cena biletu w przedsprzedaży, 35 zł – w dniu spektaklu
20 zł – bilet zbiorowy (min. 20 osób)
120 zł *– karnet na cały Festiwal
* Osoby, które zakupią karnet, mogą nabyć bilet na spektakl „Sanatorium” (prezentowany 16 października poza Festiwalem) za jedyne 10 zł!

Bilety do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), w Galerii „Rynek 26” oraz Kinie (ul. Dąbrowskiego 1).
Rezerwacje biletów: tel. 76 746 88 14, e-mail: ksiegowosc@pca.pl

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.pocokomuteatr.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o