Archiwum / Koncert Hip Hopowy -16 grudnia, godz. 18.00, Kino

Koncert Hip Hopowy -16 grudnia, godz. 18.00, Kino

Koncert Hip Hopowy -16 grudnia, godz. 18.00, Kino

Kubiszew, TYFFYTYFFY, Ofca

 

16 grudnia, godz. 18.00 – Kino

Koncert Hip – Hopowy

wystapią:

KUBISZEW – raper z Wrześni. Na polskiej scenie hip-hopowej zadebiutował w 2001 r. Rok później wraz z zespołem Desant wydał swój pierwszy lokalny krążek. Nagrywał i koncertował z takim artystami jak: Julas, Dj Show, AIFAM, Paluch, Rafi&Koni, Slums Attack. W 2011 roku. ukazał się jego pierwszy solowy album „ Towar z górnej półki”. Na płycie można usłyszeć takich raperów jak Peja, Paluch, Mrokas, Rafi, Koni i Gedz. Warstwą muzyczną zajęli m.in. Julas, Hirass, Nala, Zbylu, Kung Fu,Masa&Emowski, Dj Story oraz Dj Show, który również zadbał o wszystkie cuty na krążku. Kubiszew, mówiąc o tym albumie, zawsze zaznacza, że jak zwykle postawił na szczerość, klasyczne brzmienie oraz naturalność.


TYFFYTYFFY
– grupę tworzą raperzy z Głogowa i Polkowic, którzy wcześniej działali we własnych projektach, do tej pory krążących po sieci. Obecnie w skład ekipy wchodzą: Chaos, Samo, Joker, Szklarzu i Dj Rożo.

OFCA
– na lokalnej scenie hip-hopowej działa od 5 lat. Dotychczas wydał dwa krążki: „Spalony Materiał” EP (2008) oraz „Co autor miał na myśli?” (2009). Na przełomie grudnia i stycznia pojawi się jego kolejna płyta „Hall Of Fame”, za której muzyczną warstwę odpowiada Kali.

Bilety w cenie:  8 zł (przedsprzedaż)/10 zł ( w dniu koncertu), do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (Sklaników 4), Kina (Dąbrowskiego 1) i Galerii „Rynek 26”.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o