Archiwum / Koncert O.S.T.R

Koncert O.S.T.R

15 XII, godz. 19.00 – Kino, Polkowice

Wielbicielom hip-hopu Ostrego nie trzeba przedstawiać, należy on bowiem do najważniejszych reprezentantów tego gatunku muzycznego w Polsce.Dla mniej wtajemniczonych kilka ciekawostek: O.S.T.R jest dyplomowanym muzykiem – ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi i wygrał kilka renomowanych konkursów skrzypcowych. Hip – hopem zainteresował się jako dwunastolatek. Debiutancki album „Masz to jak w banku” wydał w 2001 r. Od tego czasu, niemal co roku ukazuje się jego nowy krążek. Najnowsza płyta „Tylko dla dorosłych” w ciągu trzech dni osiągnęła status platynowej płyty.

Koncerty Ostrego charakteryzują się niezwykłą żywiołowością i dynamiką, są maksymalnie improwizowane. Raper uznawany jest za najlepszego freestyle’owca w Polsce. Podczas koncertu w Polkowicach usłyszymy największe przeboje artysty oraz utwory z najnowszej płyty. Na scenie wspierać go będzie DJ Haem – jeden z najlepszych DJ-ów hiphopowych w kraju

Bilety do nabycia w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4) i Kina (ul. Dąbrowskiego 1) w cenie 10 zł oraz 15 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o