Koncerty / KONCERT PATRYKA KUMÓRA
KONCERT PATRYKA KUMÓRA
KONCERT PATRYKA KUMÓRA

KONCERT PATRYKA KUMÓRA

Przegląd Twórczości Lokalnej to przede wszystkim okazja dla młodych i zdolnych artystów z Polkowic i okolic do zaprezentowania się szerszej publiczności. Wydarzeniu temu towarzyszą jednak atrakcje dla najmłodszych: konkursy, animacje, dmuchańce, a także koncerty innych artystów. W tym roku pierwszy dzień polkowickiego przeglądu zakończy koncert Patryka Kumóra.
Patryk Kumór to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków (jego profil na portalu Facebook „zalajkowało” już prawie 80 tys. osób). W 2014 roku Patryk został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.
W marcu br. ukazał się jego drugi album „2/2”, który pokrył się już złotem i jest bliski osiągnięcia statusu platynowej płyty. Na płycie pojawili się m.in. Ruda z Red Lips, Emma Stakes czy legenda polskiej gitary – Grzegorz Skawiński (z KOMBII).
Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków. Angażuje się także w szereg akcji charytatywnych. Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.

  • Dorota

    Patryk najlepszy 🙂

  • Dorota

    będzie kiedyś jeszcze w Polkowicach