Archiwum / Konkurs Humor i Satyra

Konkurs Humor i Satyra

Karty zgłoszeniowe należy przesyłać do 21 marca.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną z terenu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego. Uczestnicy konkursu, poza umiejętnościami recytatorskimi, powinni zaprezentować także swój talent komediowy. Do ich zadań należy bowiem przedstawienie tekstu jednego wiersza lub fragmentu prozy o charakterze humorystycznym. W Jury Przeglądu co roku zasiadają pedagodzy teatru, reżyserzy i aktorzy, którzy po zakończeniu przesłuchań służą młodym adeptom sztuki recytatorskiej radą i cennymi wskazówkami. Laureaci Konkursu otrzymują atrakcyjne nagrody rzeczowe, a ich opiekunowie artystyczni dyplomy pamiątkowe i drobne upominki.

Prezentacje konkursowe odbędą się (w zależności od ilości zgłoszeń) w dniach 31 marca – 1 kwietnia w polkowickim Kinie, przy ul. Dąbrowskiego 1.

Karty zgłoszeniowe należy przesyłać do 21 marca pod adres: Polkowickie Centrum Animacji, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice lub faksem pod nr 76 746 88 11.

Karta zgłoszeniowa
Regulamin

Polkowickie Centrum Animacji informuje o terminie i godzinach prezentacji uczestników XV Przeglądu Teatru Jednego Aktora „Humor i satyra w poezji i prozie”.
LINK

Protokół z obrad Yury

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o