Archiwum / KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „PODRÓŻ W GŁĄB ZIEMI – PROTOKÓŁ OBRAD JURY
konkurs_plastyczny_kopalnia
konkurs_plastyczny_kopalnia

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „PODRÓŻ W GŁĄB ZIEMI – PROTOKÓŁ OBRAD JURY

Protokół obrad Jury
KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
pn „ Podróż w głąb ziemi – codzienna praca górnika”
realizowanego w ramach obchodów 40-lecia Zakładów Górniczych ”RUDNA” 1974-2014

Jury w składzie:
1. Elżbieta Sawicka – Przewodnicząca

2. Eugeniusz Koziarz

3. Alicja Giejson-Dwernicka

4. Agata Baran

postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Klaudia Kurkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Antoni Drozda – Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubinie
Emilia Cichowska – Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie
Aleksandra Późniak – Przedszkole Miejskie Nr 5 w Lubinie
Natalia Gomulicka – Przedszkole Miejskie Nr 9 w Lubinie
Emilia Jagodzińska – Przedszkole Publiczne Nr 3 w Głogowie
Jakub Opaliński – Przedszkole Miejskie Nr 15 w Lubinie
Lena Żyta – Przedszkole Nr 20 w Głogowie
Urszula Górecka – Przedszkole Miejskie Nr 14 w Lubinie
Magdalena Prokop – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chobieni
Katarzyna Pawłowska – Przedszkole Gminne w Jerzmanowej
Ksawer Bonifaczuk – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Milena Cepińska – Przedszkole Miejskie Nr 7 w Lubinie
Oliwier Byczek – Szkoła Podstawowa w Chocianowie
Anastazja Budzińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
Tatiana Miklas – Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie
Katarzyna Kowalska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głogowie
Daniel Mazurkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Dawid Nowakowski – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Miłosz Podbucki – Zespół Szkół Nr 3, Szkoła Podstawowa w Lubinie
Antonina Biernat – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie
Joanna Szczepanowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głogowie
Kaya Bertolucci – Szkoła Podstawowa Nr 10 w Głogowie
Kacper Pierzchała – Zespół Szkół Nr 3, Szkoła Podstawowa w Lubinie
Kacper Fornalski – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lubinie
Hubert Hurkot – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Emilia Pietruszka – Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie
Paulina Różańska – Szkoła Podstawowa w Kotli
Eliza Janik – Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie
Oliwia Kaczmarek – Zespół Szkół Sportowych w Lubinie
Anna Kozioł – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Polkowicach
Martyna Ojrzanowska – Szkoła Podstawowa w Siedlcach
Oliwia Tyczyńska – Szkoła Podstawowa w Siedlcach
Karolina Jazownik – Szkoła Podstawowa w Parchowie
Martyna Sulima – Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie
Karolina Jasińska – Szkoła Podstawowa Nr 12 w Głogowie
Natalia Biadała – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Polkowicach
Jakub Bęben – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach
Marlena Pasternak – Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie

Ponadto Jury przyznało nagrodę w postaci zaproszenia dla 50 osób na zwiedzanie kopalni ZG” RUDNA” w terminie ustalonym z organizatorem , które dostarczyły największą ilość prac na konkurs:

1.Szkoły Podstawowej w Grębocicach
2.Szkoły Podstawowej Nr 8 w Lubinie
3.Szkoły Podstawowej Nr 3 w Polkowicach
Aby poznać kolejność przyznanych miejsc, zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie

7 listopada 2013r. w Kinie (ul. Dąbrowskiego 1) o godz. 17.00.

 

Wszystkim nagrodzonym już dziś gratulujemy!!!