Archiwum / Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny
„Papież Franciszek wśród dzieci i młodzieży”

Konkurs organizowany jest pod patronatem Burmistrza Polkowic przez Gminę Polkowice przy współudziale Polkowickiego Centrum Animacji.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym w ramach obchodów Dni Młodzieży w Polkowicach. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży z Gminy Polkowice.
Prace, związane z tematem obecności papieża Franciszka wśród najmłodszych, można wykonać w dowolnej technice na kartkach formatu A4.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 11 lipca 2016 r. (liczy się data przyjęcia) na adres Polkowickie Centrum Animacji, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice.
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Zamiast nudzić się w wakacje, warto chwycić za kredki, pędzle, nożyczki i papier kolorowy czy inne materiały plastyczne i wykonać niepowtarzalne dzieło. Nawet jeśli nie uda się wygrać, być może praca znajdzie się na wystawie pokonkursowej – będą ją więc podziwiać wszyscy polkowiczanie!

Wręczenie nagród nastąpi 24 lipca 2016 r. po Mszy św. na zakończenie Dni Młodzieży w Polkowicach, która odbędzie się o godz. 12.00 w Auli Forum (ul. Skalników 6).
Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu, dostępnego poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o