Bez kategorii / LICYTACJE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – PRZYŁĄCZ SIĘ!

LICYTACJE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – PRZYŁĄCZ SIĘ!

LICYTACJA ZJAZDU DO KOPALNI ZG RUDNA POLKOWICE

Zjazd do kopalni… Takiej oferty nie znajdziecie w katalogach biur podróży! Ale możecie ją wylicytować na charytatywnej aukcji WOŚP!

Od poniedziałku 7 stycznia można wziąć udział w niezwykłej aukcji, której zwycięzcy wybiorą się na wycieczkę… kilometr pod ziemię! Pięć osób, które zaproponuje najwyższą kwotę wybierze się 26 STYCZNIA O GODZ. 7.00 w czeluść należącej do KGHM kopalni ZG Rudna Główna. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zobaczyć pracę górników!

Każdy chętny może zadzwonić pod numer: 76 846 40 81* i podać proponowaną kwotę. Aukcja zakończy się 13 stycznia o godzinie 18.00. Cena wywoławcza wynosi 50 złotych. Pozyskane środki zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Graj z nami!
Wygraj zjazd do kopalni!

Od poniedziałku (7 I) do soboty (12 I) w godzinach 10.00-20.00, w niedzielę (13 I) do godz. 18.00.
** Sztab WOŚP przy Polkowickim Centrum Animacji nie prowadzi licytacji – umożliwia jedynie kontakt między sprzedającym a kupującymi.

[Zasady licytacji.pdf]

LICYTACJA WYJAZDU NA NARTY Z BURMISTRZEM POLKOWIC WIESŁAWEM WABIKIEM 

Już po raz kolejny wystartuje niezwykła aukcja, której zwycięzca wybierze się z Burmistrzem Polkowic na narty. Licytacja będzie prowadzona telefonicznie, a cena wywoławcza wynosi 500 złotych. Środki jakie w ten sposób zostaną pozyskane, będą przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Ubiegłoroczna aukcja odniosła sukces. Najhojniejszym dobroczyńcą okazał się Marek Borkowski, który wrzucił do puszki 2012 zł. Zwycięzca kilka tygodni później wraz z Burmistrzem spędził niezwykłe chwile na stoku w Szpindlerowym Młynie, jednym z najciekawszych narciarskich kurortów w Czechach. Przejazd, lunch i karnety sfinansował Burmistrz.

– W tym roku liczymy na Państwa hojność, bo chcemy przebić tę kwotę – zachęca do licytacji Wiesław Wabik, Burmistrz Polkowic.

Aukcja wystartuje 7 stycznia (poniedziałek) i będzie prowadzona drogą telefoniczną. Każdy chętny może zadzwonić pod numer: 600 340 330 i podać proponowaną kwotę. Aukcja zakończy się 13 stycznia o godzinie 20.00

Zdjęcie zrobione w 2011 r. Na zdjęciu Burmistrz wraz z pierwszymi zwycięzcami licytacji – Państwem Turek. 

LICYTACJA BILETÓW NA GALĘ K-1

13 stycznia w godz. 12.00 – 18.00 w Art. Gallery będą mieli Państwo możliwość wylicytowania dwóch biletów VIP na Zawodową Galę K-1 „Bitwa Pod Legnicą” Eliminacje do Finału Grand Prix Russia 2013, który odbędzie się 19 stycznia 2013 Legnica ul. Lotnicza, Hala Sportowa OSiR godz. 18.00. Jest to jeden z ośmiu turniejów eliminacyjnych do Finału Grand Prix Russia Open K-1 rozgrywanego w Moskwie. Do tej pory turnieje eliminacyjne odbywały się wyłącznie w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego!
Organizator po raz pierwszy zwrócił się do Polski z propozycją zorganizowania jednej z eliminacji w naszym kraju. Było to efektem wygranego w 2012 roku Turnieju Grand Prix Russia Open K-1 przez zawodnika Olimpu Legnica Pawła Biszczaka. Sponsoren biletów na K1 jest TKKF Olimp Legnica.

 [Zasady licytacji.pdf]

 LICYTACJA GADŻETÓW WOŚP

KOSZULKA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ PMOCY

Koszulka z certyfikatem logo XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Gramy z pompą: Szaleni w Rock’n Rollu. W rozmiarze XS.

AUTOGRAF JURKA OWSIAKA

Autograf Jurka Owsiaka, w ramce. W tle znaczek pocztowy z logo 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2012 r. Gramy z pompą!

 

KALENDARZ ŚCIENNY NA 2013 r.

Kalendarz z wizerunkiem graficznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


KALENDARZ KSIĄŻKOWY

Kalendarz na rok 2013 z wizerunkiem graficznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozmiar A6

PODKŁAD

Podkładka do dokumenów z grafiką 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  
Karta prepaid  MasterCard Woodstock WOŚP.

KARTA PREPAID

Karta z wizerunkiem 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

KUBEK WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 21. FINAŁU

Kubek w pięknych różnobarwnych kolorach z logo Orkiestry.

 

Kostka z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 [Zasady licytacji.pdf]

LICYTACJA GADŻETÓW PRZEKAZANYCH PRZEZ SITECH

Samolot przekazany przez firmę Sitech. Cena wywoławcza 50 zł. 
10 000 000 model fotelu przekazany przez firmę Sitech. Cena wywoławcza 50 zł. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o