Archiwum / Lista Laureatów – Srebrna Muza 2016
srebrnamu_980_laureaci
srebrnamu_980_laureaci

Lista Laureatów – Srebrna Muza 2016

laureaci_01
fot. A. Wierdak

 

Laureaci konkursu w kategorii klasy „0”-I to:

Wyróżnienie: LENA LIPIARZ

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach

opiekun artystyczny: Monika Koncur

III miejsce: MARCELINA TYRKAŁA

Przedszkole Miejskie nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach

opiekun artystyczny: Agata Krzyżaniak

II miejsce: TYMOTEUSZ ŻYDZIAK

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach

opiekun artystyczny: Katarzyna Frankowska

I miejsce: ADRIANNA MAZUR

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach

opiekun artystyczny: Małgorzata Majewska

————————————————————————

Nagrody w kategorii klasy II-III otrzymali:

wyróżnienie: HUBERT TOPORYŃSKI

Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

opiekun artystyczny: Justyna Kazimierowicz

III miejsce: MILENA TKACZYK

Szkoła Podstawowa w Chocianowie

opiekun artystyczny: Regina Szot

II miejsce: FILIP KLITA

Szkoła Podstawowa w Parchowie

opiekun artystyczny: Maria Leszki

I miejsce: OLGIERD WIĘCKOWSKI

Przemkowski Ośrodek Kultury

opiekun artystyczny: Joanna Więckowska

——————————————————————–

W kategorii klasy IV-VI Jury nagrodziło:

wyróżnienie: TOMASZ RATKA

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Polkowicach

opiekun artystyczny: Małgorzata Pędlowska

III miejsce: WERONIKA WIDUCH

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Polkowicach

opiekun artystyczny: Małgorzata Pędlowska

II miejsce: FABIAN WIĘCKOWSKI

Przemkowski Ośrodek Kultury

opiekun artystyczny: Joanna Więckowska

I miejsce: KAROL PIETRZYK

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. A. Fiedlera w Polkowicach

opiekun artystyczny: Iwona Łużna

————————————————————-

W kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne Jury przyznało następujące nagrody:

wyróżnienie: KATARZYNA PIETRUSZEWSKA

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

opiekun artystyczny: Katarzyna Więcek

III miejsce: ADA UCHRYŃCZUK

Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

opiekun artystyczny: Monika Studzińska

II miejsce: MACIEJ GMUR

Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

opiekun artystyczny: Joanna Glapińska

I miejsce: JULIA MACIOSZCZYK

Gimnazjum Nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Polkowicach

opiekun artystyczny: Magdalena Beller

Ponadto Jury przyznało nagrodę GRAND PRIX XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Muza”, której laureatem został:

OLGIERD WIĘCKOWSKI

Przemkowski Ośrodek Kultury

(kategoria wiekowa: klasy II-III)