Archiwum / Majówka w sercu miasta

Majówka w sercu miasta

Majówka w sercu miasta

2 maja 2016 r., Amfiteatr – Polkowice

  • 16.30 Spektakl dla dzieci – „Kłamstwa Kozy” Teatr Lalek Pinokio

Barwny spektakl dla dzieci w sposób humorystyczny ukazuje, że kłamstwo ma krótkie nogi, a w życiu nie należy oszukiwać i żerować na cudzej dobroci. Kolorowe lalki, wspaniali aktorzy i mądre przesłanie to gwarancja dobrej zabawy dla najmłodszych i nie tylko.

  • 17.30 Kabaret Czesuaf

Pochodząca z Poznania grupa od ponad 10 lat bawi widzów w całej Polsce. Występy na scenie i rozbawianie publiczności to ich pasja, której oddają się bez pamięci, co widać w każdym ich skeczu i piosence. Grupa stworzyła wiele programów komediowych, a najnowszy z nich nosi tytuł „Nie w kij dmuchał”.

  • 19.00 koncert – Po Godzinach

Zespół gra bluesa z namiastką funky, soulu i rocka. Do ich największych sukcesów należy Grant Prix VI edycji festiwalu Ścinawski Blues nad Odrą oraz główna nagroda festiwalu Blues nad Bobrem 2014. Poza aranżami i coverami, muzycy komponują również własne utwory.

  • 20.30 koncert – Masters

Zespół Masters obecny jest na scenie polskiej muzyki disco już blisko 8 lat! Obok Pawła Jasionowskiego, lidera i wokalisty grupy, na scenie występuje Paweł Janas – Mistrz Świata w grze na akordeonie cyfrowym Rolanda. Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów zespołu: „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Schody do nieba”, „Szukam dziewczyny” czy „Mazureczka”.

Ponadto na najmłodszych czekają: kącik plastyczny, kąciki zabaw, malowanie buziek, bańki XXL.

wstęp wolny
Spędź z nami weekend majowy!

Regulamin imprezy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o