Archiwum / Majówka w Sercu Miasta

Majówka w Sercu Miasta

Majówka w Sercu Miasta

      2 maja tradycyjnie w polkowickim Amfiteatrze odbędą się koncerty z okazji majowego weekendu. Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, spektakl dla dzieci oraz wieczorne koncerty muzyki disco.

     Jak zwykle ciekawe propozycje znajdą dla siebie zarówno najmłodsi, jak i starsi. Dla tych pierwszych przygotowano przedstawienie „Żeglarze siedmiu mórz” w wykonaniu Teatru Rozrywki Trójkąt. „Morskie wilki” opowiedzą „szczurom lądowym” o swoich morskich przygodach. Nie zabraknie niestworzonych historii z pogranicza legend i baśniowych motywów, ale także autentycznych wydarzeń z morskich wypraw.

      Wieczór należeć będzie do muzyki tanecznej. O godzinie 17.30 na scenie wystąpi zespół LOOKS, który tworzy małżeństwo kochające muzykę i scenę – Anita i Łukasz.

 

 Po nich wystąpi zespół Enjoy, uznany za „Debiut roku 2017”. W ich wykonaniu usłyszymy takie przeboje jak „Jesteś dla mnie mega” czy „Na ziemi raj”.

     

      Gwiazdą wieczoru będzie Freaky Boys. Ich hit „Do białego rana”, wyświetlono na YouTubie ponad 44 miliony razy! Grupa zdobywa coraz więcej fanów, a ich koncerty naładowane pozytywnymi emocjami gromadzą rzeszę widzów.
       Dla najmłodszych przygotowane zostaną dmuchańce, warsztaty plastyczne, kąciki gier i zabaw oraz wiele innych niespodzianek, między innymi animacje przygotowane przez Teatr Wagabunda. Stara zagroda: skansen na kółkach to miejsce, w którym będzie można doświadczyć świata dawnych zawodów oraz zapomnianych już dziś prac gospodarskich.

 

 

Regulamin Imprezy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o