Archiwum / MAJÓWKA W SERCU MIASTA

MAJÓWKA W SERCU MIASTA

 2 maja – Rynek Polkowice

Program dla dzieci:

15.00 Spektakl „Dawno, dawno temu…” Teatr Rozrywki Trójkąt

16.00 Spektakl „Bezpieczne miasto”

17.00-18.00 Kabaret Kałasznikof

18.15-19.15 Kabaret Noł Nejm

19.30-21.00 Koncert grupy Sierociniec

3 maja 21.00 „Kino Pod Chmurką” Drive-In Kino samochodowe „Zanim odejdą wody” wstęp wolny parking przy basenach zewnętrznych „Grzybek”

ZESPÓŁ SIEROCINIEC
Grupa rockowa, która powstała w 2009r. W repertuarze mają zarówno covery rockowe takich zespołów jak Perfect, Dżem, Lady Pank czy Ira, jak i autorskie utwory w stylu lat ’80 i ’90. Charyzmatyczny wokalista – Damian Kulej znany jest szerszej publiczności z programu „Bitwa na głosy”, gdzie wraz z 16-stką Ewy Farnej dotarł do finału.


KABARET NOŁ NEJM

Laureaci wszystkich ogólnopolskich festiwali kabaretowych, na których zdobyli łącznie 37 różnych nagród i wyróżnień. Charakteryzuje ich abstrakcyjne poczucie humoru i wysoki poziom artystyczny prezentowanych skeczy. Grają głównie dla ludzi młodych, niekoniecznie wiekiem. Kabaret tworzą: Rafał Soliński, Marek Żyła oraz Damian Wodecki.

KABARET KAŁASZNIKOF

W jego skład wchodzą Łukasz Żaczek, Rafał Gorzelany i Beata Kabzińska, czyli pani Kasia, która staje się wręcz kultowym zjawiskiem. To laureaci wielu konkursów, przeglądów i festiwali. Wyróżnia ich młodzieńczy wdzięk, spontaniczność, autentyczność oraz niepowtarzalny styl i charakter.

 TEATR ROZRYWKI TRÓJKĄT

Prywatny teatr, którego ulubionym sposobem wyrazu są formy komiczne. Bawią nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Spektakl „Dawno, dawno temu…” przenosi widzów w czasy zapomnianego już średniowiecza. Epokowe kostiumy, lalki, smoki, prawdziwa muzyka liry korbowej, mandoli czy fletu oraz żonglerka i zabawa z publicznością to tylko niektóre z atrakcji przedstawienia.

 

BEZPIECZNE MIASTO

Autorski program artystyczny Adama Dzieciniaka – aktora Teatru Polskiego ze Szczecina. Spektakle z jego udziałem zyskały ogromną sympatię dzieci, jak i dorosłych w całej Polsce. Prezentują one przede wszystkim niepowtarzalne poczucie humoru i niesamowity klimat.

Regulamin imprezy (pdf)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o