Archiwum / Majówka

Majówka

Serdecznie zapraszamy 2 maja do Amfiteatru  na Majówkę 2017, gdzie rozrywkę znajdą zarówno młodsi jak i starsi widzowie.

Dużo dobrej zabawy dla wszystkich, a dla najmłodszych dodatkowo dmuchańce, kąciki artystyczne i inne atrakcje.

 

Spektakl dla dzieci – Teatr Małe Mi „Księżycowe opowieści”, godz. 16:00

Na spektakl składa się pięć pięknych przypowieści, bajek filozoficznych z różnych stron świata. Każda historia zilustrowana jest scenografią i lalkami autorstwa Kasi Szpilkowskiej. To cudowna podróż w świat dziecięcej wyobraźni, która pełna będzie dobrej zabawy i niespodzianek.

Księżyc, który wędruje po niebie okrążając Ziemię, uważnie przygląda się wszystkiemu, co się na Niej dzieje. Czasem przysiada na skraju chmury, chowa się w studni, siada na gałęzi, na parapecie, na szczycie palmy i meczecie – uszy nastawia i czujnie nasłuchuje, a potem najciekawsze historie opowiada gwiazdom…

 

Kabaret Chyba „Chyba sobie żarty robi”, godz. 17:30

Pochodząca z Wrocławia grupa to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność, jak i kabaretowe środowisko. Tworzy go trzech trzech facetów o tak różnych twarzach, że każdy w nich znajdzie coś dla siebie. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia, mnóstwo improwizacji i różnorodny program.

 

Koncert bobi, godz. 19:00

Darek Mata – lider zespołu zadebiutował piosenkami „Chłopak na niepogodę” i „Tyle Słońca”, które pochodzą z ich pierwszego albumu. Koncerty grupy mają charakter wokalno-taneczny i oprawione są świetną choreografią, a sam wokalista wrodzoną charyzmą i doskonałym kontaktem z publicznością potrafi „rozkręcić” każde spotkanie. Przebojowość i niepowtarzalny styl Bobiego powodują, że kroczy on własną niedoścignioną drogą ani na moment nie zwalniając, tym samym zespół cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników muzyki gatunku. Mają na swoim koncie 6 albumów, a utwór „Heja hej” uzyskał rekordową ilością odsłon na YouTube.

 

Koncert Basta, godz. 20:30

Twarzą i liderką zespołu jest Eva Basta, która stworzyła autorski projekt. Grupa ma na koncie takie przeboje jak „Miłość Bierze Co Chce”, „Hej, czy ty wiesz kochanie” czy „W niebie miejsca nie ma”. Basta szybko wspięła się po drabinie discopolowej kariery. Po zaledwie roku działalności została nagrodzona statuetką „Debiut roku” na festiwalu muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie, czyli najważniejszej imprezie disco polo w Polsce. Zespół tworzą również trzej mężczyźni: Mariusz, Boguś, Szymon, a Eva przyznaje, że to ukłon w stronę fanek.

wstęp wolny

 

Regulamin Imprezy

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o