Archiwum / MIUOSH ORAZ MAM NA IMIĘ ALEKSANDER – KONCERTY POLSKICH RAPERÓW

MIUOSH ORAZ MAM NA IMIĘ ALEKSANDER – KONCERTY POLSKICH RAPERÓW

Tylko u nas ! 7 lutego w polkowickim kinie zagrają dla Was Mam na Imię Aleksander oraz Miuosh.

Czeka Was spora dawka dobrego, polskiego rapu.

MAM NA IMIĘ ALEKSANDER – powiew świeżości na polskiej scenie rapowej. Młody raper z Gryfina to prawdopodobnie jeden z najszybciej rozwijających się zawodników w kraju. Na swoim koncie ma nielegal Odczucia EP wydany w czerwcu 2012r. Od kwietnia 2013 r. związany z wytwórnią Fandango Records. Młody Wilk Popkillera i autor jednego z najlepszych debiutów 2013 pt. Nie Myśl O Mnie Źle. Na płycie gościnnie udzielił się m.in. Miuosh i wokalista zespołu Coma – Piotr Rogucki.

MIUOSH – katowicki MC i wydawca – założyciel wytwórni Fandango Records. Brał udział w wielu projektach (m.in. Projektor, Fandango Gang, 19SWC). Współpracował z wieloma wykonawcami jak np.: Donatan, Firma, Onar, Paluch, Pokahontaz, Rahim oraz WhiteHouse. Jednocześnie raper działał solowo, wydając w 2007 r. swój debiutancki album „Projekcje”. Trzeci solowy krążek Miusha „Piąta strona świata” uzyskał status złotej płyty. Natomiast kolejny „Prosto przed siebie” – zyskał miano platyny, a ponadto w plebiscycie GLOBAL HIPHOP OF 2012 został wybrany do grona 10-ciu najlepszych rapowych albumów wydanych poza granicami USA.

KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ 7 LUTEGO W KINIE PRZY UL. DĄBROWSKIEGO 1.
START: GODZ. 19.00

Bilety w cenie 16 zł w przedsprzedaży i 26 zł w dniu koncertu do nabycia od 13 stycznia w kasach Ośrodka Kultury, Galerii „Rynek 26” oraz Kina.  Rezerwacja miejsc pod nr tel. 76/ 746 88 14.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o