Archiwum / MARATON HORRORÓW
3 XI
20.00
Kino

MARATON HORRORÓW

MARATON HORRORÓW – KARNET 30 zł – startujemy o godzinie 20:00


PIŁA: DZIEDZICTWO

Napisy PL

Gatunek: Horror

Reżyser: Michael Spierig, Peter Spierig

Produkcja: Kanada, USA

 

Na terenie całego miasta pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

 

LEATHERFACE

Napisy PL

Gatunek: Horror

Reżyser: Alexandre Bustillo, Julien Maury

Produkcja: USA

 

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

AUTOPSJA JANE DOE

Napisy PL

Gatunek: Horror

Reżyser: André Øvredal

Produkcja: USA, Wielka Brytania

 

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o