Archiwum / Mikołajkowy spektakl dla dzieci!
7 grudnia
18:15
Kino

Mikołajkowy spektakl dla dzieci!

„Gdzie jesteś M.?”

7 grudnia, godz. 18.15 –  Kino

Mikołajki z Teatrem to wspaniała alternatywa prezentu dla dziecka. Spektakl „Gdzie jesteś M?” Teatru Na Walizkach to pouczająca a zarazem zabawna opowieść wigilijna, która przeniesie wszystkich widzów w magiczny klimat świąt.

Jest taki jeden wyjątkowy dzień w roku, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. W ten zimowy wieczór do każdego domu przybywa szczególny gość i rozdaje prezenty… Domyślacie się o kogo chodzi? Oczywiście, to św. Mikołaj! Legenda głosi, że upominki otrzymują tylko grzeczne dzieci. Czy to prawda? Jaki warunek trzeba spełnić, aby na niego zasłużyć? Nad tym nie zastanawia się rozkapryszona i samolubna bohaterka, która oczekuje tylko na prezenty pod choinką.

Podczas spektaklu dowiemy się jak zachowa się św. Mikołaj w trakcie spotkania z dziewczynką oraz w jaki sposób bohaterka przygotuje się na jego przyjście. Czy w tej wyjątkowej sytuacji uda jej się odkryć magię świąt i odnaleźć nie tylko prezenty, które zawsze były dla niej najważniejsze?

Bilety w cenie: 7 zł dziecko, 10 zł os. dorosła można nabyć w kasach Ośrodka Kultury, Kina i Galerii „Rynek 26”. Rezerwacja biletów oraz szczegółowe informacje na temat spektaklu pod nr tel. 76 746 88 14.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze specjalnym gościem – św. Mikołajem. Rodziców, którzy chcą, aby Mikołaj wręczył upominki ich dzieciom, prosimy o kontakt pod nr tel. 76 746 88 26 (Dział Animacji Społecznych Polkowickiego Centrum Animacji) do
5 grudnia.

plakat-mikolajki-2016

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o