Archiwum / Młode Menedżerki Kultury – zapraszamy na spotkanie wszystkie młode kobiety i dziewczęta!

Młode Menedżerki Kultury – zapraszamy na spotkanie wszystkie młode kobiety i dziewczęta!

Dziewczyny, znajdźcie swoje miejsce w kulturze!

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza wszystkie kobiety na twórcze spotkanie w ramach projektu Młode Menedżerki Kultury.

17 lipca o godzinie 17.00 w Galerii „Rynek 26” odbędzie się spotkanie skierowane do młodych kobiet i dziewcząt. Celem warsztatu jest poszerzenie wiedzy na temat możliwości rozwoju i zawodowego działania w sferze kultury, a także zainspirowanie do podjęcia samodzielnych aktywności.

Kultura to obszar działalności, w którym dominują kobiety – w Polsce w co drugiej organizacji kulturalnej 100% pracowników stanowią właśnie kobiety. Jest to sfera, w której panie nie tylko bardzo dobrze się sprawdzają, ale również realizują swoje pasje. Praca w dziedzinie kultury jest niezwykle różnorodna i stwarza szereg możliwości. Nie wszyscy jednak zdają sobie z tego sprawę…

Dlatego też zapraszamy na miniwarsztaty menadżerskie wszystkie kobiety, szczególnie te, które aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności lub uczennice gimnazjum/liceum, które dopiero decydują o wyborze swojej kariery zawodowej.

17 lipca, godz. 17.00, Galeria „Rynek 26”
wstęp wolny

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Młode Menedżerki Kultury organizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, a finansowanego przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o