Archiwum / Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Polkowicach!

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Polkowicach!

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Polkowicach!

W sobotę, 30 marca od godz.10:00 w Kinie Polkowickiego Centrum Animacji przy ul. Dąbrowskiego 1 odbędą się kolejne przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.
Po raz czternasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie 1000 formacji.
Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie kwalifikujemy do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków.
Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo – wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy Radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10 tysięcy złotych.
Na Wasze utwory czekamy pod adresem Szczegóły i regulamin na  bitwa@radiowroclaw.pl
stronie www.muzycznabitwa.radiowroclaw.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o