Oferty Pracy

Stanowisko: Instruktor w Dziale merytorycznym

Umowa: na okres próbny ( 3miesiące) z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: 2250 – 2500 zł brutto miesięcznie

Zakres obowiązków:
organizacja czasu wolnego dla dzieci i dorosłych, w tym: warsztaty, zajęcia, wycieczki, itp. przygotowywanie propozycji wydarzeń kulturalnych i ich realizacja, organizacja konkursów, edukacji teatralnej i muzycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • zainteresowania z zakresu kultury i sztuki,
    sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych w PCA:
Klauzula RODO

CV + list motywacyjny prosimy złożyć osobiście w Polkowickim Centrum Animacji, 59-100 Polkowice, ul. Skalników 4 lub drogą mailową: ksiegowosc@pca.pl wraz z klauzulą dotyczacą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jeśli mają Państwo pytania – prosimy o kontakt:

Alina Rygiel 076 746 88 14

Ważność oferty: 28.02.2019