Oferty Pracy

Stanowisko: Pracownik gospodarczy/Porządkowa
Miejsce Pracy: Polkowickie Centrum Animacji, 59-100 Polkowice, ul. Skalników 4
Zakres obowiązków :
utrzymywanie czystości w pomieszczeniach i wokół budynku Polkowickiego Centrum Animacji oraz w miejscach organizacji imprez
pomoc przy organizacji imprez

Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu
Co oferujemy?
– wynagrodzenie minimalne,
– umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych,
– pracę w ciekawym środowisku,

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wykształcenie: podstawowe/ zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– dobra organizacja pracy,
– wysoki poziom kultury osobistej i komunikacji interpersonalnej,
– umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji,
– odpowiedzialność i sumienność

Sposób aplikowania: Osobiście, e-mail
Osoba do kontaktu: Alina Rygiel, 076-748-814, ksiegowosc@pca.pl
Wymagane dokumenty:
CV i list motywacyjny.
Przed aplikowaniem, w związku z rekrutacją, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną RODO.
Ważność oferty: do 30 kwietnia 2019 r.