fbpx
Oferty pracy

Stanowisko: Referent ds. płac – praca dostępna od zaraz!!

Miejsce Pracy:  Polkowickie Centrum Animacji, 59-100 Polkowice, ul. Skalników 4

Zakres obowiązków:
– prawidłowe i terminowe naliczanie płac dla pracowników
– prowadzenie dokumentacji płacowej
– rozliczenia z ZUSem i Urzędem Skarbowym, sporządzanie sprawozdań do GUS
– naliczanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wypłacanych     zasiłków
– rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie
– ustalenie wysokości potrąceń komorniczych, dokonywanie potrąceń
– wykonywanie przelewów bankowych
– wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
– prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
-prowadzenie korespondencji z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi podmiotami – wynikające z zakresu obowiązków
– monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących zasad wynagradzania, podatków oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
– sprzedaż biletów

Wynagrodzenie:
na poziomie 2500 zł brutto

Oferujemy:
– umowa na czas zastępstwa (do 2 lat),
– stabilne warunki zatrudnienia
– ciekawą pracę pełną wyzwań
– możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Wykształcenie:  wyższe (w tym licencjat)
Wymagania:
– wysoki poziom kultury osobistej i komunikacji interpersonalnej
– umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji
– doskonała organizacja pracy własnej
– zaangażowanie, kreatywność,
– mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze i znajomość programu SIGID

Dokumenty do złożenia:
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać:
osobiście: PCA, Kadry, Skalników 4, 59-100 Polkowice
lub za pomocą poczty elektronicznej: ksiegowosc@pca.pl
Przed aplikowaniem, w związku z rekrutacją prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Osoba do kontaktu:
Alina Rygiel
tel. 76 746 88 14
e-mail: ksiegowosc@pca.pl

Stanowisko:   Operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych, akustyk – kinooperator

Miejsce Pracy:    Kino, ul Dąbrowskiego 1, Polkowickie Centrum Animacji, 59-100 Polkowice

– obsługa techniczna wydarzeń organizowanych przez PCA,
– obsługa aparatury projekcyjnej,
– czuwanie nad terminowością i jakością wyświetlanego programu filmowego oraz reklam zgodnie z otrzymanymi zaleceniami,
– konserwacja i stały nadzór nad powierzonymi urządzeniami.

Co oferujemy:
– umowa na okres próbny (do 3 miesięcy) z możliwością przedłużenia,
– wynagrodzenie od 2300 – 2500 zł brutto

Minimalne wymagania:
– dyspozycyjność,
– znajomość obsługi komputera

Wykształcenie: średnie, zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
– mile widziane uprawnienia SEP E1,
– mile widziana znajomość obsługi sprzętu estradowego,
– umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji,
– dobra organizacja pracy własnej,
– zaangażowanie,
– mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze

Inne wymagania:  Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Pracodawca Polkowickie Centrum Animacji

Sposób aplikowania: Osobiście, e-mail
Adres: Skalników 4, 59-100 Polkowice
Osoba do kontaktu: Alina Rygiel
Numer telefonu 767-468-814
E-mail ksiegowosc@pca.pl

Wymagane dokumenty:
Podania o pracę prosimy składać osobiście w siedzibie pracodawcy: PCA, kadry, ul. Skalników 4, Polkowice lub drogą elektroniczną na e-mail: ksiegowosc@pca.pl
Przed aplikowaniem, w związku z rekrutacją prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Ważność oferty: 31.10.2019 r.