Archiwum / Piknik rodzinny w ramach Dni Młodzieży

Piknik rodzinny w ramach Dni Młodzieży

Amfiteatr, Centralny Park Wypoczynku i Rozrywki

W programie:

godz. 15.00 Spektakl dla dzieci „Powrót Smoka, czyli Ogród Ostatniej Zieleni” Studio Teatralne Guliwer

godz. 17.00 Koncert: Antonina Krzysztoń z zespołem

godz. 19.00 Koncert: The Gospel Time

godz. 21.00 Koncert: Motion Trio

Ponadto: warsztaty dla dzieci, kąciki zabaw, stoiska i wiele innych atrakcji

MOTION TRIO

Trio akordeonowe założone w 1996 roku przez Janusza Wojtarowicza – leadera i autora większości kompozycji. Ewenement na europejskim i światowym rynku muzycznym. Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn to światowej klasy akordeoniści. Wykorzystując w swej twórczości wszelkie zalety akordeonu, odkrywają wciąż nowe możliwości tego instrumentu, zmieniając jego oblicze. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię. Za sprawą licznych występów w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej zespół zajmuje szczególne miejsce w sercach polkowickich melomanów.

foto2

fot.A Wierdak

THE GOSPEL TIME

Profesjonalny zespół muzyczny działający na rynku od 2007 roku, jeden z pierwszych w Polsce chórów gospel, który postanowił otworzyć się na publiczność programów typu talent show. Na swoim koncie mają m.in. występ w półfinale „Must Be The Music – Tylko Muzyka” oraz w programie „Mam Talent”. Grupę można było również usłyszeć w różnych audycjach na antenie radia Eska, Żak, Planeta czy Wawa.

The Gospel Time zaraża ogromną pasją oraz wielką energią i mocą. Za cel postawili sobie przypominanie światu, że muzyka gospel to nie tylko modlitwa: to szczęście, taniec, zabawa i niesamowita energia, która niesie za sobą tłumy!

W ramach koncertu w Polkowicach zespół zaprezentuje repertuar przygotowany specjalnie na Światowe Dni Młodzieży.

foto1

fot.A Wierdak

ANTONINA KRZYSZTOŃ

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej twórczość jest zaliczana do nurtu poezji śpiewanej. Zadebiutowała na Przeglądzie Piosenki Prawdziwej w Hali Oliwii w 1981r. Pierwsze utwory wydawała w wydawnictwach podziemnych. Występowała podczas wydarzeń opozycyjnych, a także w kabarecie “ Pod Egidą” J. Pietrzaka. W 2006r. z rąk Prezydenta Lecha Kaczyńskiego otrzymała Order Odrodzenia Polski. Jej głos orazcharyzma porusza i przyciąga ludzi. Od wielu lat występuje w teatrach, kościołach, filharmoniach, na wielu festiwalach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną. Jak sama mówi: “Moim powołaniem jest śpiewanie dla wszystkich. Bez podziałów”. I rzeczywiście trafia do ludzi o różnych przekonaniach, choć dokładnie określa swoją drogę.

W Polkowicach artystka wystąpi z zespołem w składzie: Marcin Majerczyk – gitara, José Manuel Albán Juárez „Manolo” – perkusja, instrumenty perkusyjne, Marcin Lamch – kontrabas. 

foto3

fot.archiwum artystki

Regulamin imprezy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o