Archiwum / „PIOTRUŚ PAN I PIRACI” – NIEZWYKŁE WIDOWISKO TEATRALNE DLA NAJMŁODSZYCH

„PIOTRUŚ PAN I PIRACI” – NIEZWYKŁE WIDOWISKO TEATRALNE DLA NAJMŁODSZYCH

PIOTRUSMALY13 października zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie „Piotruś Pan i piraci”  w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru dla Dzieci, którzy w polkowickiej Auli wykreują baśniową krainę – Nibylandię.
Spektakl  oparty jest na powieści szkockiego pisarza Jamesa Matthew Barriego. Podczas przedstawienia polkowicka Aula zamieni się w Nibylandię, gdzie z każdej strony na dzieci czekać będą kolorowe, bajkowe postacie. Przez scenę przepłynie olbrzymi statek piracki. Pomiędzy publicznością czaić się będzie straszny krokodyl, który potrafi głośno ryczeć, ale na szczęście jego głównym celem są piraci. Nad głowami małych widzów będą latać wielkie lalki. Wśród nich znajdzie się również Piotruś Pan z Wendy i jej braćmi. Kto wie, może podczas przedstawienia chłopiec zdradzi sekret latania i nauczy tego wszystkie dzieci?
Wydarzenie jest częścią Festiwalu „W kręgu Cultur. Miedziowe Spotkania z… Kulturą Szkocką”. Zapraszamy przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami, a także rodziców ze swoimi pociechami.

13 października 2014, godz. 9.00, 11.00 – Aula
bilety: 9 zł – dzieci, 13 zł – dorośli
Bilety do nabycia w kasach Ośrodka Kultury, Kina i Galerii „Rynek 26”.
Rezerwacji można dokonywać mailowo: joanna.wegielska@pca.pl lub telefonicznie pod nr tel. 76 746 88 18.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o