Archiwum / Polkowickie Lato Kulturalne, 18 lipca

Polkowickie Lato Kulturalne, 18 lipca

Muzyka, taniec i kabaret to nieodłączne składniki dobrej, wakacyjnej zabawy. Dlatego w ofercie wakacyjnych imprez plenerowych nie zabraknie żadnego z tych elementów. Już 18 lipca zapraszamy na kabaretowo-muzyczną zabawę. Najmłodszych przywita ceniony w Polkowicach Teatr Promyk spektaklem o przygodach indiańskiego chłopca o imieniu Mała Chmurka. O 16:00 na scenie pojawi się krakowski zespół Wawele, który publiczności znany jest z takich utworów jak: „Biały Latawiec”, „Nie szkoda róż”, „Zostań z nami melodio”. O godzinie 17:30 dawkę śmiechu dostarczą nam członkowie kabaretu „Made in China”. Tuż po nich wystąpią Łowcy.B – jeden z najbardziej znanych i lubianych składów na polskiej scenie kabaretowej. Sobotni wieczór zakończy koncert idolki nastolatek – Marty Bijan – finalistki X Factora. Zapraszamy!

Teatr Promyk “Wędrówka Małej Chmurki”

Kolorowy spektakl o historii indiańskiego chłopca imieniem Mała Chmurka. Aby stać się dorosłym i w przyszłości zastąpić swojego ojca, mały Indianin wyrusza w niebezpieczną i pełną przygód wędrówkę. Interaktywny spektakl bawi, jednocześnie ucząc.

 Wawele & Jan Wojdak

Krakowski zespół wokalno-instrumentalny powstał w 1972 r. Często występował na wielu prestiżowych festiwalach. W latach 1978 – 1980 przeboje Waweli były na czołowych miejscach plebiscytów radiowych. Ich utwory dzięki prostym tekstom i ładnym melodiom wytrzymały próbę czasu, czego dowodem jest obecność tych piosenek na antenach radiowych.

Made in China

Kabaret tworzą Katarzyna Sobieszek, Sławek Kaczmarek i Artur Walaszek z Zielonej Góry. Twierdzą, że w Zielonej Górze można zostać albo kabareciarzem albo żużlowcem. Oni wybrali kabaret i dobrze! Ich najnowszy program zaskoczy i rozśmieszy niejednego widza.

Łowcy.B

Obecnie kabaret występuje w składzie: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich spektakle to nie zwyczajny występ – to wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Najnowszy program z 2015 r. nosi tytuł „Także tego…” i łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Marta Bijan

Marta Bijan to młoda i utalentowana wokalistka, idolka wielu nastolatek. W 2014 roku dostała się do finału programu X FACTOR, w którym zajęła 2 miejsce. 23 lutego 2015 roku odbyła się oficjalna premiera debiutanckiego singla „Poza Mną” wraz z klipem.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o