Archiwum / Polkowickie Lato Kulturalne 2018

Polkowickie Lato Kulturalne 2018

18 sierpnia – Polkowickie Lato Kulturalne
Centralny Park Zabaw i Wypoczynku, Amfiteatr
wstęp wolny.

Program:

16.00 Teatr Gry i Ludzie „Opowieści Wagantów” – Spektakl dla dzieci

Trupa wędrujących lalkarzy, tytułowych Wagantów, jeździ swoim wozem od wsi do wsi, z miasta do miasta, grając swoje opowieści dla dzieci i dorosłych. „Opowieści Wagantów” to próba odtworzenia średniowiecznego spektaklu lalkowego. Lalki wykonane zostały z przedmiotów codziennego użytku takich jak kosze, drewniane łyżki, puchary, miotły itp.

17.30 Andrzej Grabowski – Kabaret

Andrzej Grabowski poza licznymi rolami w Teatrze Telewizji i na dużym ekranie, pojawia się także w wielu serialach. Stworzona przez niego postać Ferdynanda Kiepskiego znana jest widzom w całej Polsce. Zasłynął również jako konferansjer i kabareciarz o szczególnym talencie komediowym. Jego inteligentny i trafny humor przypada do gustu szerokiej publiczności.

19.00 Jeden Osiem L – Koncert

Polska grupa hip-hopowa powstała w 1998 roku. W 2003 roku zespół zyskał największą popularność za sprawą debiutanckiego albumu pt. WIDEOTEKA, który uzyskał status złotej płyty. Jeden Osiem L zasłynął niekonwencjonalnym i nowatorskim podejściem do gatunku Hip-Hop, co przyczyniło się do popularyzacji tego gatunku w Polsce. Na pewno każdy doskonale zna kultowe kawałki, jak „Kiedyś było inaczej” bądź „Jak zapomnieć”.

20.30 Lanberry – Koncert

Lanberry to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Małgorzata Uściłowska. Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. W 2015 roku zadebiutowała na rynku poprzez wydanie singla pt. „Podpalimy świat”. Eksperymentuje z muzyką elektroniczną i brzmieniem lat 80. i 90., które doskonale sprawdzają się na klubowych parkietach.

Akcja Animacja

kąciki zabaw dla dzieci, dmuchańce, konkursy.

25 sierpnia , godz. 22.00
Kino pod chmurką
Film Konwój.

Regulamin imprezy

Załącznik do regulaminu Klauzula RODO

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o