Archiwum / POLKOWICKIE LATO KULTURALNE 17 SIERPNIA

POLKOWICKIE LATO KULTURALNE 17 SIERPNIA

17 SIERPNIA – AMFITEATR

15.00  PROGRAM DLA DZIECI
Fot. Maciej Sikorski

Spektakl „RECEPTA NA ODWAGĘ” Teatr Promyk z Poznania

Pouczająca historia o strachu i niesieniu pomocy. Kicek to wesoły zajączek, któremu brakuje odwagi. W jej zdobyciu próbuje pomóc mu dziadek, jednak nie jest to proste. Dopiero choroba ukochanego dziadziusia sprawia, że Kicek zapomina o strachu. To spektakl nie tylko dla dzieci – efektowne i kolorowe dekoracje, zabawne przygody oraz łatwo wpadające w ucho piosenki sprawiają, że podoba się on widzom w każdym wieku.

16.30 koncert TRZY KORONY

Fot. Janusz Mielczarek

Legendarny zespół Krzysztofa Klenczona, który został reaktywowany w 2005r. przez toruńskich muzyków. Założeniem grupy jest kontynuowanie dorobku twórczego artysty, jak również realizowanie własnych utworów, przy zachowaniu linii i stylu zespołu lat 70. Trzy korony to Jerzy Aniszewski, Adam Mielczarek, Paweł Skowroński i Jacek Pluskota. Wielbiciele przebojów „ Powiedz stary, gdzieś Ty był” czy „Nie zadzieraj nosa” będą mieli okazję znowu usłyszeć je na żywo.

18.00 kabaret  SŁOICZEK PO CUKRZE
Fot. Bartosz Mikołajczyk

Kabaret tworzą Małgorzata Szapował i Magdalena Mleczarek. Ten, kto myśli, że kobiety to „słaba płeć”, nigdy nie widział „Słoiczka po Cukrze” w akcji. Dojrzały humor, znakomite aktorstwo, codzienność w krzywym zwierciadle, radość i energia, a do tego piękno, refleksja, spostrzegawczość i inteligencja sprawiają, że widzowie doskonale spędzają z nimi czas.

19.30 koncert THE POSTMAN
Fot. Anna Józefowicz

Najlepszy polski coverband Beatlesów. Zagrali ponad 1 000 koncertów. The Postman to nie tylko profesjonalni muzycy, których wyróżnia niezwykłe podobieństwo wokalne do oryginału. To zespół, który wiernie oddaje klimat lat 60. Szyte na miarę garnitury, buty prosto z Liverpoolu i fryzury przypominające członków legendarnego zespołu sprawiają, że The Postman wygląda i brzmi jakby właśnie przybył z tamtej epoki.

Regulamin imprezy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o