Aktualności / Przegląd Twórczości Lokalnej 2017
Tw_lokalna_slider
Tw_lokalna_slider

Przegląd Twórczości Lokalnej 2017

2 czerwca – harmonogram występów

godz. 12.00 rozpoczęcie prezentacji

Anglojęzyczny klubik dla dzieci w świetlicy Środowiskowej OPS
12.03 – 12.13 „Świetliki”
Przedszkole Miejskie nr 4
12.13 – 12.23 – „Kruczki” Dziewczynki
12.23 – 12.33 – „Kruczki” Chłopcy
Przedszkole Miejskie nr 6
12.33 – 12.42 – „Kotki”
Przedszkole Miejskie nr 3
12.42 – 12.51 – „Gumisie”
12.51 – 13.00 – „Biedronki”
Przedszkole Miejskie nr 2
13.00 – 13.08 – dzieci z grupy IV-tej
Przedszkole Miejskie nr 5
13.08 – 13.20 – „Skrzaty”
Szkoła Podstawowa nr 1
13.20 – 13.26 – Oliwia Swereda – śpiew
Szkoła Podstawowa nr 2
13.26 – 13.35 – chór szkolny
13.35 – 13.42 – zespół flażoletowy
13.42 – 13.49 – zespół taneczny TWS
Gimnazjum nr 1
15.03 – 15.16 – chór „Cantabile”
Gimnazjum nr 2
15.16 – 15.22 – Kornelia Sadowska – śpiew
15.22 – 15.28 – Julia Macioszczyk – śpiew
Ośrodek Pomocy Społecznej – Świetlica Środowiskowa
15.28 – 15.46 – grupa artystyczna ze świetlicy środowiskowej OPS Polkowice
Klub środowiskowy „Pozytywka”
15.46 – 15.55 – „Pozytywni”
Szkoła Podstawowa nr 3
15.55 – 16.09 – „Roztańczone świetliczki”
16.09 – 16.23 – świetlicowa kapela „Czerwone szelki”
Wiejski Ośrodek Kultury
16.23 – 16.36 – „Ritmo” i „Ritmo Grande”
Polkowickie Centrum Animacji, grupy:
Dziecięca Rewia Taneczna
16.36 – 16.43 – gr. młodsza
16.43 – 16.52 – gr. starsza
Szkółka baletowa
16.52 – 17.22 – występ uczestniczek
Gimnazjum nr 2
17.22 – 17.37 – Shaolin Cross Polkowice – grupa akrobatyczna
spektakl teatralny pt. „Niech żyją dzieci czyli… Historyja o Królu Barnabie”
17.40 – 18.30
rozstrzygnięcie konkursu OPS
18.40 – 18.50
Polkowickie Centrum Animacji, grupy:
Hip-Hop
18.50 – 18.56 – „BOOM”
18.56 – 19.01 – „ANANASKI”
19.01 – 19.07 – „CHUPA CHUPSY”
19.07 – 19.13 – „LUZIK ARBUZIK”
warsztaty wokalne
19.13 – 19.22 – „Kolorowe nuty”
19.22 – 19.31 – gr. 2
Daria Sawczuk
19.31 – 19.42 – śpiew
ZGAS i ZGASIK
19.45 – 20.30

Regulamin Imprezy

tworczosc_plakat

Tw_lokalna_A2