Archiwum / Przegląd Twórczości Lokalnej
PTL2016
PTL2016

Przegląd Twórczości Lokalnej

Przegląd Twórczości Lokalnej 2016

3 – czerwca – harmonogram występów

godz. 12.00 – rozpoczęcie prezentacji

Szkoła Podstawowa nr 2
12.03 – 12.10 – oddział przedszkolny
Przedszkole Miejskie nr 5
12.10 – 12.15 – grupa „Skrzaty”
12.15 – 12.20 – grupa „Biedronki”
Przedszkole Miejskie nr 3
12.20 – 12.30 – grupa Krasnale
12.30 – 12.35 – grupa Biedronki
Przedszkole Miejskie nr 2
12.35 – 12.40 – grupa V
Przedszkole Miejskie nr 4
12.41 – 12.58 – grupa „Krasnoludki”
Przedszkole Miejskie nr 6
12.58 – 13.05 – grupa Muminki
Katolickie Publiczne Przedszkole
13.05 – 13.10 – grupa Owieczki
Polkowickie Centrum Animacji
Grupy Hip-Hop
13.10 – 13.15– grupa BOOM
13.15 – 13.20 – grupa Ziomki Poziomki
13.20 – 13.25 – grupa Chupa Chupsy
13.25 – 13.30 – grupa Luzik Arbuzik
Dziecięca Rewia Taneczna
13.32 – 13.40 – grupa młodsza
13.40 – 13.46 – grupa starsza
Szkółka Baletowa
13.50 – 14.10 – występ
Szkoła Podstawowa nr 1
14.10 – 14.15 – 7 Gromada Zuchowa „Bajkoludki
14.15 – 14.20 – grupa Ladies
14.20 – 14.25 – zespół rytmiczno – taneczny
Ośrodek Pomocy Społecznej – Świetlica Środowiskowa
14.25 – 14.31 – grupa Black Dance
Gimnazjum nr 2
14.31 – 14.35 – grupa taneczna
14.36 – 14.41 – Julia Macioszyk
14.41 – 14.46– Karolina Sadowska i Aleksandra Adamczyk
14.46 – 14.52 – Karolina Sadowska
15.00 – 15.50 – wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego na logo Polkowickiej Karty Dużej Rodziny
Szkoła Podstawowa nr 1
15.55 – 16.03 – chór VOX Pueri
Gimnazjum nr 1
16.03 – 16.23 – chór Cantabile
Szkoła Podstawowa nr 3
16.23 – 16.40 – Wesoła gromada
Polkowickie Towarzystwo Muzyczne
16.40 – 17.15 – prezentacje solistów
Wiejski Ośrodek Kultury
17.20 – 17.32 – Ritmo Grande
17.32 – 17.45 – Ritmo
Hufiec Pracy – Polkowice
17.45 – 17.50 – Dominika Hensolt i Maria Pieter – układ taneczny
17.50 – 17.55 – Marta Pieter piosenka po japońsku
17.55 – 18.00 – Martin Ludwiczak
18.00 – 18.05 – Karolina Chruściel
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
18.05 – 18.10 – Zespół DISCO DANCE
Polkowickie Centrum Animacji
18.10 – 18.15 – FLAWLESS dancehall
Gimnazjum nr 2
18.15 – 18.30 – SHAOLIN CROSS – pokaz gimnastyki akrobatycznej
18.30 – 19.00 Pokaz iluzji – Klaun Marek
Centrum Edukacji Muzycznej
19.00 – 19.30 – zespół muzyczny
Piotr Kieloch
19.30 – 19.45– solo perkusyjne
19.45 – 20.15 – Stars In The Skay

Regulamin imprezy

PTL_2016_pLAKAT_04_06

PTLokalnej_2016_pLAKAT