Archiwum / RUSZA NOWE, JESZCZE LEPSZE KINO W POLKOWICACH!

RUSZA NOWE, JESZCZE LEPSZE KINO W POLKOWICACH!

kino-otwarcie-plakat-800-726x1024186 wygodnych foteli, nowoczesny ekran przystosowany do filmów 3D w najwyższej jakości, dźwięk dolby surround i klimatyzowana sala. To wszystko czeka na polkowiczan w nowym obiekcie kinowym, którego otwarcie już 9 października.

W czasie remontu wymieniono posadzki, okładziny ścienne oraz sufit. Najbardziej oczekiwaną przez widzów zmianą była wymiana foteli kinowych na nowe. Nowoczesny wygląd jest efektem wielu prac modernizacyjnych, które nie byłyby możliwe bez pozyskanych funduszy z zewnątrz. Posadzki, okładziny ścienne oraz grzejniki CO wymieniono dzięki programowi Rozwój infrastruktury kultury/infrastruktura domów kultury, realizowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury oraz Urzędu Gminy w Polkowicach. Nowe, wygodne fotele pojawiły się w polkowickim kinie dzięki dofinansowaniu z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z zakresu Rozwój Kin Priorytet IModernizacja Kin oraz z Urzędu Gminy w Polkowicach. Nowy obiekt na miarę XXI wieku gwarantuje najwyższej jakości odbiór filmów oraz komfort oglądania zarówno projekcji kinowych, jak i innych wydarzeń, realizowanych w sali kinowo-widowiskowej.

Aby zachęcić polkowiczan do odwiedzania kina po remoncie, Polkowickie Centrum Animacji przygotowało atrakcyjną ofertę cenową. Do końca 2014 r. bilety na wszystkie seanse będą tańsze aż o 50%. Takiej okazji nie można przegapić, szczególnie że w repertuarze znajdują się ostanie nowości filmowe. Już w pierwszy weekend (od 9 do 12 października) odbędą się projekcje takich filmów, jak „Miasto 44”, „Bez litości”, a także coś dla dzieci – „Gang Wiewióra 3D”.

Więcej informacji o repertuarze oraz biletach można uzyskać pod nr tel. 76 845 16 77.

logosiec-kin-cyfrowych

narodowe_centrum_kulturypisf

Logo_MKiDN_RPlogo gmina

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o