Archiwum / Spektakl Grubaska

Spektakl Grubaska

30 września 2018r., godz. 19.00, Kino, spektakl „Grubaska” w wykonaniu Izabeli Noszczyk
Bilety już w sprzedaży.

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl „Grubaska” będący sceniczną adaptacją opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej „Lardżelka”. W roli tytułowej wystąpi doskonała aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi – Izabela Noszczyk. Polkowiczanie poznali ją jako Wdowę w spektaklu pt. „Ich Czworo”. Za tę rolę otrzymała Nagrodę Publiczności – Złotego Miedziaka podczas XVII „Obliczy Teatru”.
Monodram w mistrzowski sposób przedstawia wizerunek kobiety, która zmaga się z problemem nadwagi i pokusą zajadania stresu. Temat przedstawienia trafnie wpisuje się w problem współczesnego trendu kultu ciała i dążenia do bezwzględnej doskonałości. Spektakl jest również odpowiedzią na społeczną frustrację, jaką jest niezaspokojone pożądanie bycia piękną, młodą, szczupłą … Sztuka z pewnością zainteresuje Panie, Panowie natomiast odkryją tajemnice kobiecych rozterek i nie tylko …
Zapraszamy na miły wieczór z dozą humoru i refleksji.

Spektakl Teatru Miejskiego w Lesznie
Autor: Wanda Szymanowska
Obsada: Izabela Noszczyk
Reżyseria: Błażej Baraniak, Elżbieta Zającówna
Kostiumy: Aleksandra Szempruch
Muzyka: Damian  Neogenn – Lindner
Reżyseria światła: Sebastian Nowicki
Czas trwania spektaklu: 65 minut

Autor zdjęć: Beata Ciesielska

Bilety w cenie 20zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu spektaklu, z Kartą Dużej Rodziny bilety w cenie odpowiednio: 14 zł i 21 zł.
Do nabycia w kasach: Ośrodka Kultury, Kina, Galerii „Rynek 26” oraz bezpośrednio przed wydarzeniem. Więcej informacji pod nr tel. 76 746 88 14.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o