Archiwum / Srebrna Muza 2017
Srebrna Muza 2017
Srebrna Muza 2017

Srebrna Muza 2017

Srebrna Muza 2017

Zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu polkowickiego do udziału w XXI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Srebrna Muza”. Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności recytatorskich, poszerzanie wiedzy o poetach polskich i krzewienie zamiłowania do poezji. Konkurs tradycyjnie odbywa się w czterech kategoriach:
• klasy „0”-I,
• klasy II-III,
• klasy IV-VII,
• klasy II i III gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe.

Zadaniem uczestników trzech pierwszych kategorii jest recytacja jednego utworu poezji polskiej. Natomiast uczniowie klas gimnazjalnych i ponadpodstawowych mają zaprezentować dowolny wiersz Bolesława Leśmiana.
Prezentacje uczestników odbędą się w dniach 28 – 29.11.2017 r. w polkowickim Kinie. Kolejność występów i przybliżone godziny zostaną podane na naszej stronie do 21 listopada 2017 r. Recytacje oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Możliwe jest również przyznanie nagrody Grand Prix za najlepszą recytację XXI edycji „Srebrnej Muzy”.

Szczegółowe informacje, dotyczące organizacji Konkursu i warunków uczestnictwa, znajdują się w regulaminie poniżej.

Karty zgłoszeniowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 17 listopada 2017 r.
w Ośrodku Kultury Polkowickiego Centrum Animacji (ul. Skalników 4, 59–100 Polkowice), przesłać drogą mailową (srebrnamuza@pca.pl) lub faksem (76 746 88 11).
Serdecznie zapraszamy!

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Harmonogram występów