Bez kategorii / WARSZTATY HIP-HOPOWE Z KINGĄ MUCHĄ

WARSZTATY HIP-HOPOWE Z KINGĄ MUCHĄ

Już 9 listopada o godzinie 13.00 w Kinie (ul. Dąbrowskiego 1) rozpoczną się warsztaty hip-hopowe z Kingą Muchą, uczestniczką 7 edycji You Can Dance.

Kinga Mucha tańczy od 11 lat a zaczynała jako cheerleaderka. Pewnego dnia pojechała na warsztaty taneczne z hip-hopu i poczuła, że to właśnie jest to, w czym chce się rozwijać. Dziś jest instruktorem tańca nowoczesnego. Współpracuje z Jarocińskim Ośrodkiem Kultury. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne oraz z aerobiku i amatorską grupę taneczną Feel The Beat. To zdeterminowana dziewczyna, która nie boi się walczyć o marzenia, a swoją pasja zaraża innych. Jak sama mówi: „Taniec to sposób na życie. Tak naprawdę, gdyby ktoś mi to teraz odebrał, to odebrałby mi cząstkę mnie, to tak jakbym przestała oddychać. Taniec jest siłą, radością, miłością i pasją”.

Podczas swoich warsztatów Kinga przekazuje uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii, pokazując podstawowe kroki tańca hip-hop. Poza tym młodzież ma okazję zapoznać się z kulturą i techniką hip-hopu, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Koszt zajęć: 10 zł

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr telefonu: 76 746 88 26

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o