Archiwa tagu: zajęcia

Żywiołowe wakacje, czyli lato w Polkowicach!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na niezapomnianą wakacyjną przygodę, która rozpocznie się już 15 lipca!

Jak co roku Polkowickie Centrum Animacji przygotowało bogaty plan animacji dla dzieci w dniach od 15 lipca do 14 sierpnia. Uczestnicy wezmą udział w fascynujących warsztatach ruchowych, tanecznych i plastycznych oraz wykonają własne eksperymenty naukowe.

Bezpłatne zajęcia będą odbywać się w Ośrodku Kultury przy ul. Skalników 4 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00.

Dodatkowo w programie zaplanowane zostały również interesujące wycieczki:

  • 26.07 – rejs po Odrze – cena 10 zł/os.
  • 2.08 –  wyjazd do Wrzosowej Krainy w Borówkach – cena 15 zł/os.
  • 9.08 – wizyta w Aeroklubie w Lubinie – cena 8 zł/os

Zapisy na wycieczki prowadzone będą od 8 lipca pod numerem 76 746 88 26 oraz w Ośrodku Kultury.

Żywiołowe wakacje organizowane są w ramach wydarzenia „Lato w Gminie Polkowice”.

Oświadczenie o udziale w zajęciach

Warsztaty w Polkowickim Centrum Animacji

Nowy sezon 2011/2012 – nowe propozycje

PLAN ZAJĘĆ  NA ROK SZKOLNY 2011/2012   

poniedziałek 

16.30 – 18.00    Robotyka   Ośrodek Kultury
17.00 – 18.30    Szkółka szachowa  Ośrodek Kultury

wtorek 

15.30 – 16.00     Fantazja grupa I    Ośrodek Kultury
16.15 – 17.00    Fantazja grupa II   Ośrodek Kultury
17.15 – 18.30    Fantazja grupa III  Ośrodek Kultury
18.30 – 20.00    Fantazja grupa IV  Ośrodek Kultury
16.15 – 18.15    Witraż Ośrodek Kultury
16.00 – 18.00    Ceramika  dzieci  Ośrodek Kultury
18.00 – 19.30    Biżuteria z ceramiki Ośrodek Kultury
15.30 – 16.15    HIP HOP dzieci  Kino
16.15 – 17.15    HIP HOP młodzież  Kino
17.30 – 20.30    Wokalne  dzieci i młodzież  Kino
20.00 – 21.00    Hot Latino Ośrodek Kultury

środa

16.00 – 17.00    Zajęcia plastyczne od 5 lat   Ośrodek Kultury
16.00 – 17.00    Antrakcik 4-6 lat Kino
17.00 – 20.00    Antrakt młodzież Kino
16.00 – 16.30    BALET grupa I Ośrodek Kultury
16.30 – 17.15    BALET grupa II Ośrodek Kultury

czwartek

15.30 – 16.00     Fantazja grupa I Ośrodek Kultury
16.15 – 17.00    Fantazja grupa II Ośrodek Kultury
17.15 – 18.30    Fantazja grupa III Ośrodek Kultury
18.30 – 20.00    Fantazja grupa IV  Ośrodek Kultury
16.00 – 18.00    Ceramika   dorośli  Ośrodek Kultury
16.00 – 17.00    Malarstwo sztalugowe dzieci  Ośrodek Kultury
17.00 – 19.00    Malarstwo sztalugowe dorośli Ośrodek Kultury

piątek 

17.00 – 18.30    Szkółka szachowa Ośrodek Kultury
16.00 – 16.30    BALET grupa I Ośrodek Kultury
16.30 – 17.15    BALET grupa II Ośrodek Kultury