Archiwum / Tradycją dyktowane
tradycja2011_final
tradycja2011_final

Tradycją dyktowane

XIII Dolnośląski Konkurs Plastyczny

 

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY XIII DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

” TRADYCJĄ DYKTOWANE”

 

Jury w składzie:

1) Joanna Kołowska

2) Izabela Bartosińska

3) Agata Baran

4) Natalia Gendera

5) Borys Oberenkowski

postanowiło przyznać nagrody główne, wyróżnienia, nagrody specjalne następującym osobom:

 

Kategoria: OZDOBA ŚWIĄTECZNA

NAGRODA GŁÓWNA

 

I gr. 6-9 lat- KAROLINA GONET- WROCŁAW, MDK ŚRÓDMIEŚCIE

II gr. 10-13 lat- ANNA BAJON- POLKOWICE, SP 2

III gr. 14-17 lat- GAJA  MAJSZEWSKA- POLKOWICE, GIMNAZJUM NR1

IV gr. powyżej 17 lat- RYSZARD GLEGOŁA- WROCŁAW

 

Kategoria: OZDOBA ŚWIĄTECZNA

WYRÓŻNIENIA

I gr.6-9 lat                    1. MARTYNA RYBITWA- POLKOWICE

2. KAROLINA ZAWADZKA- LUBIN, SP14

 

II gr. 10-13 lat              1. AMANDA HERMAN- RADWANICE,

ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY

2. MARTA MATUSZAK- POLKOWICE, SP1

 

III gr. 14-17 lat            1. OLIWIA MZEE- WROCŁAW, MDK FABRYCZNA

2. ADRIAN WINIATOWSKI- LUBIN, GIMNAZJUM NR1

 

IV gr. powyżej 17 lat   1. ANETA SAWCZUK- POLKOWICE

2.AGNIESZKA SROKA- KONDRAT- SZKLARY DOLNE

 

 

Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA

NAGRODA  GŁÓWNA

 

KARTKA TRADYCYJNA

 

I gr. 6-9 lat LIDIA GUŚCIN- POLKOWICE

II gr. 10-13 lat KRYSTIAN KOZŁOWSKI- POLKOWICE, GIMNAZJUM NR1

III gr. 14- 17 lat MARCIN WASILEWSKI- LUBIN, IILO

IV gr. powyżej 17 lat DARIA SAWCZUK- POLKOWICE

 

KARTKA KOMPUTEROWA

 

I gr. 10-13 lat ANNA MĄCZKA- SP W TRZEBNICACH

II gr. 14- 17 lat JOANNA KOZIŃSKA- POLKOWICE, GIMNAZJUM NR1

III gr. powyżej 17 lat MATEUSZ GROMYSZ

 

Kategoria: KARTKA ŚWIĄTECZNA WYRÓŻNIENIA

KARTKA TRADYCYJNA

I gr.6-9 lat                    1. WIKTORIA RYBAK- PARCHÓW, SP

2. MARTYNA TYMECKA- GALERIA SZTUKI W LEGNICY

 

II gr. 10-13 lat              1. KAROLINA WIERDAK- POLKOWICE, SP3

2. JULIA SIERAŃSKA- WROCŁAW, MDK FABRYCZNA

 

III gr. 14-17 lat            1. SYLWIA ŻUBER- LUBIN, IILO

2. IZABELA FRYDLEWICZ- LUBIN, GIMNAZJUM NR1

3. ŻANETA SIEMSIA- DZIERŻONIÓW

 

IV gr. powyżej 17 lat   1. URSZULA SZNERCH- LEGNICA

 

KARTKA KOMPUTEROWA

I gr. 10-13 lat              1. DOROTA BIEŃ- SP W TRZEBNICACH

2. PATRYCJA KOZYRA- SP W TRZEBNICACH

 

 

II gr. 14-17 lat            1. KASIA KAJEWSKA- POLKOWICE, GIMNAZJUM NR 1

2. KATARZYNA OCHMAŃSKA- POLKOWICE, GIMNAZJUM  NR 1

 

III gr. powyżej 17 lat   1. MARCIN PISARSKI

2. PIOTR ADAMSKI

 

Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY– NAGRODA GŁÓWNA

I gr. 6-9 lat KINGA OTCZYK- WROCŁAW, MDK ŚRÓDMIEŚCIE

II gr. 10-13 lat AMANDA HERMAN- RADWANICE,

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY

III gr. 14- 17 lat EWELINA KUNICKA- LUBIN, GIMNAZJUM NR1

IV gr. powyżej 17 lat MARIO LESIŃSKI- OPS POLKOWICE

 

Kategoria: ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY– WYRÓŻNIENIA

I gr.6-9 lat                    1. ZOFIA RYŻEWSKA- LUBIN, SP14

2. JULIA SZAWIEL- GAWORZYCE, SP

 

II gr. 10-13 lat              1. WERONIKA ŁOMAKO- SP W TRZEBNICACH

2. MICHALINA RATOWSKA- WROCŁAW, MDK FABRYCZNA

 

III gr. 14-17 lat            1. ROKSANA GAWLIK- POLKOWICE, GIMNAZJUM NR1

2. AGNIESZKA FALKOWSKA- LUBIN, GIMNAZJUM NR1

 

IV gr. powyżej 17 lat   1. MAŁGORZATA SKIBIŃSKA

2. ALEKSANDRA GAWLIK- POLKOWICE

 

NAGRODA SPECJALNA

KAT. OZDOBA ŚWIĄTECZNA – JOANNA SZCZEPAŃSKA- LUBIN SP14

KAT. KARTKA ŚWIĄTECZNA- ALEKSANDRA MICHALSKA- POLKOWICE,

GIMNAZJUM  NR1

KAT. ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY- JOANNA SEKUŁA- WROCŁAW,

MDK ŚRÓDMIEŚCIE