Archiwum / Tribute to Andrzej Zaucha

Tribute to Andrzej Zaucha

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na koncert z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 maja. W polkowickim Kinie przedpremierowo usłyszymy najpiękniejsze
piosenki Andrzeja Zauchy.

       3 maja odbędzie się inauguracja trasy koncertowej przygotowanej przez grupę Zaucha Project z okazji 70. rocznicy urodzin Andrzeja Zauchy. W programie koncertu usłyszymy piosenki, które na zawsze weszły do kanonu polskiej muzyki i stały się nieodłączną częścią naszej historii. Utwory zostały zaaranżowane w sposób nowoczesny, z zachowaniem stylistyki królującej w muzyce lat ’70 i ’80.
       Andrzej Zaucha był jedną z barwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje jak „Baby, ach te baby”, „Byłaś serca biciem”, „Czarny Alibaba” czy „C’est la vie”.
        Zaucha Project to muzyczny hołd składany przez wrocławskich wokalistów i muzyków tej wybitnej osobistości polskiej estrady. Wokaliście na scenie towarzyszyć będzie czteroosobowy zespół muzyczny grający na gitarach, pianinie i perkusji.

        Koncert Tribute to Zaucha odbędzie się 3 maja w polkowickim Kinie, o godz. 19.00. Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach Ośrodka Kultury, Kina, Galerii „Rynek 26” oraz bezpośrednio przed wydarzeniem. Więcej informacji pod nr tel. 76 746 88 14 oraz na stronie www.pca.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o