Archiwum / VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERNETOWY NA NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERNETOWY NA NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Na zdrowie, na szczęście, na to Boże Narodzenie…”
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERNETOWY NA NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE ORAZ WIERSZ O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

Nie możesz doczekać się składania życzeń bożonarodzeniowych? A może radość sprawia Ci pisanie wierszy? Jeśli tak, weź udział w naszym konkursie, zachwyć nas swoim talentem, a przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII ogólnopolskim konkursie internetowym, którego celem jest kultywowanie pięknych tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wrażliwości literackiej.
Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież od 7 do 15 lat oraz młodzież powyżej 15. roku życia i osoby dorosłe. Uczestnicy mają za zadanie napisać życzenia świąteczne lub/i wiersz własnego autorstwa o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i przysłać je w formie elektronicznej na adres: konkurs@pca.pl.

Na prace czekamy do 7 stycznia 2014 r. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 21 stycznia 2014 r. na stronie internetowej: pca.pl. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu oraz pod nr tel. 76 746 88 15, a także e-mailowo: agnieszka.marciniak@pca.pl lub paulina.markowska@pca.pl.

regulamin konkursu bożonarodzeniowego (POBIERZ)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o