Archiwum / W POLKOWICACH ZAGRA ONAR – POŁOWA LEGENDARNEJ GRUPY „PŁOMIEŃ 81”!

W POLKOWICACH ZAGRA ONAR – POŁOWA LEGENDARNEJ GRUPY „PŁOMIEŃ 81”!

25 stycznia o godz. 19.00 w Kinie w Polkowicach zagra Onar – połowa legendarnej grupy Płomień 81, współtworzonej z Pezetem.

Bilety 10 zł (normalny) / 15 zł (w dniu koncertu)

Przybywajcie!

 

Onar – współtworzył podziemny zespół TJK. Wspólnie z Pezetem założyli zespół Płomień 81 i nakładem Asfalt Records wydali swoją pierwszą płytę „Na zawsze będzie płonął”. Później Onar współpracował z wytwórnią R.R.X.. Ukazał się w niej drugi album zespołu Płomień 81 „Nasze dni”. W 2001 wydany został pierwszy album duetu Onar & O$ka zatytułowany „Superelaks”. W 2004 roku ukazał się pierwszy solowy album Onara „Osobiście”. Pierwszy singlem był utwór „Weź to poczuj”, do którego zrealizowano również teledysk. W 2005 roku Onar z Pezetem reaktywowali Płomień 81, wydając niezależnie płytę „Historie z sąsiedztwa:”. 1 października 2007 roku ukazała się kolejna solowa płyta artysty zatytułowana „Pod prąd”. Promowały ją trzy single: „To mnie napędza”, „Daj mi przeżyć” oraz „Niezwykły sen”. 9 września 2009 wydany został trzeci solowy album artysty zatytułowany „Jeden na milion”. W 2011 roku raper podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią Step Records. 18 listopada 2011 roku ukazał się jego najnowszy album pt. „Dorosłem do rapu”.

Po roku od premiery ostatniej płyty, Onar – połowa legendarnego Płomienia 81, współtworzonego z Pezetem, wraca z nowym materiałem. Jego dziesiąty legalny album w dyskografii o wymownym tytule „Przemytnik Emocji” to swego rodzaju kontynuacja drogi obranej na ostatnim krążku warszawskiego MC. Nieprzypadkowo album ukazał się późną jesienią, gdyż klimatem nawiązuje właśnie do tej pory roku. Artysta, jako weteran gatunku, postawił na przekaz i spójność. Czasy beztroski dawno minęły. Onar wcielając się w rolę tytułowego „przemytnika” nie boi się mówić o swoich emocjach, o rzeczach drażliwych i trudnych. Płyta przepełniona jest, często smutnymi, przemyśleniami wykonawcy.

źródło: You Tube

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o