Archiwum / WARSZTATY TEATRALNE DLA NAUCZYCIELI I OPIEKUNÓW GRUP TEATRALNYCH

WARSZTATY TEATRALNE DLA NAUCZYCIELI I OPIEKUNÓW GRUP TEATRALNYCH

W ramach II Festiwalu Spektakli dla Dzieci „Na ziarnku grochu”, który odbędzie się w dniach 20-24 maja 2013 r., Polkowickie Centrum Animacji przygotowało dla Państwa propozycję warsztatów teatralnych. Zdając sobie sprawę z trudności i wyzwań, jakie przed Państwem stoją, chcielibyśmy wspierać inicjatywy teatralne w Polkowicach – mieście teatru bez teatru.

Doceniając zaangażowanie nauczycieli w przygotowanie uczniów do udziału w konkursach teatralnych i recytatorskich, oferujemy Państwu możliwość pogłębienia znajomości zagadnień związanych z teatrem. Kierujemy swoja ofertę zarówno do opiekunów już istniejących grup teatralnych, jak i nauczycieli, którzy chcieliby podjąć takie wyzwanie w przyszłości.

Warsztaty poprowadzi doświadczony aktor Teatru Lubuskiego im. L. Kruczkowskiego z Zielonej Góry oraz wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu – Wojciech Brawer.

Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zgłębić swoją wiedzę w zakresie doboru tekstu literackiego, zasad ruchu na scenie, podstaw kreacji akcji na scenie oraz plastyki ruchu scenicznego.

Koszt uczestnictwa wynosi 30 zł, czas trwania warsztatów to 5 godzin (9.00 – 14.00). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy do dnia 13 maja 2013r. Uczestnicy warsztatów proszeni są o posiadanie wygodnego, pozwalającego na swobodny ruch, stroju oraz miękkiego obuwia.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, gdyż są to głównie zajęcia praktyczne, dające konkretne umiejętności i nowe narzędzia do pracy z uczniem.

W sprawie zapisów oraz informacji na temat warsztatów prosimy o kontakt z P. Anną Piwowar pod nr tel. 76 746 88 26, e-mail: anna.piwowar@pca.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o