Bez kategorii / WIELKI JOHN BARRYMORE – SPEKTAKL ODWOŁANY

WIELKI JOHN BARRYMORE – SPEKTAKL ODWOŁANY

UWAGA!!!
Z powodu choroby Pana Jerzego Treli (okres grypowy w pełni) sobotni spektakl “Wielki John Barrymore” zostaje odwołany.
Jednocześnie informujemy, iż trwają rozmowy na temat ustalenia dogodnego terminu, kiedy spektakl będzie mógł zagościć w Polkowicach – o czym niezwłocznie Państwa powiadomimy.
Zwrot kosztów biletów możliwy bezpośrednio przed planowanym spektaklem w Auli Forum (ul. Skalników 6) lub w kasie Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4) w dni powszednie w godz. 8.00 – 19.00. Wszystkich miłośników teatru prosimy o wyrozumiałość. Natomiast Panu Jerzemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

barrymore_05John Barrymore był postacią niejednoznaczną, pełną sprzeczności i kontrastów, która kreowała swoją legendę już za życia.Spadkobierca Rudolfa Valentino, hulaka, birbant, niestroniący od alkoholu i kobiet bohater hollywoodzkich anegdot, a jednocześnie wielki talent, który podbił Broadway i oczarował publiczność swoimi kreacjami Sherlocka Holmesa, Hamleta i Don Juana. Postać tragikomiczna, której siłą, także sceniczną, były wielkie namiętności i pasja życia. I to one go niszczyły. Na oczach Hollywood umierał jeden z największych talentów, wciągnięty w spiralę używek, romansów, hazardu i skandali. W Johnie bóg aktorskiego kunsztu walczył z bestią.

Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Krzysztof Jasiński

OBSADA:
Jerzy Trela, Aleksander Fabisiak

Spektakl „Wielki John Barrymore” w wykonaniu Teatru STU z Krakowa odbędzie się 7 marca o godz. 19.00 w Auli. Bilety można nabyć w kasie Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), w Kinie (ul. Dąbrowskiego 1) oraz w Galerii „Rynek 26”.

Więcej informacji: www.obliczateatru.pl

fot.  Tomasz Szkodziński

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o