fbpx
WOŚP

WOŚP

Witamy na stronie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polkowicach

Pełni energii, pasji i zapału – tak w skrócie można opisać zespół naszego Sztabu, który od lat gra razem z Orkiestrą. Niestraszne nam mrozy, mżawki, ulewy i upały, a naszym celem jest pomaganie!

Zajmujemy się głównie koordynacją zbiórki na terenie Polkowic oraz wydarzeń towarzyszących Finałom. Dbamy również o to, by w dniu Finału działo się w Polkowicach jak najwięcej.

Zapraszamy do poznania naszego zespołu i kontaktu poprzez adres mailowy wosp@pca.pl .

W poszczególnych sprawach prosimy o kontakt z odpowiednimi osobami.

 

Dagmara Gawlik – Szef Sztabu  WOŚP w Polkowicach, tel. 535 179 252/76 746 88 18, e-mail dagmara.gawlik@pca.pl

Magdalena Jurga – koncerty, tel. 76 746 88 26, e-mail magdalena.jurga@pca.pl

Martyna Subzda – licytacja, tel. 76 746 88 23, e-mail martyna.subzda@pca.pl

Natalia Mazurczak – występy sekcji działających przy PCA, tel. 76 746 88 26, e-mail natalia.mazurczak@pca.pl

Wioleta Biesiadecka – wydarzenia towarzyszące, tel. 76 746 88 18, e-mail wioleta.biesiadecka@pca.pl

Karolina Tolasz – promocja i komunikacja medialna, tel. 76 746 88 17, e-mail karolina.tolasz@pca.pl

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Polkowickim Centrum Animacji poszukuje artystów/zespołów, wszystkich tych, którzy chcą wystąpić...
Zobacz więcej