Archiwum / WSCHÓD I ZACHÓD SŁONIA

WSCHÓD I ZACHÓD SŁONIA

koniecGłówną bohaterką przedstawienia jest Mała Słoniczka, która ma wyjątkowy dar – potrafi latać, gdy jest szczęśliwa, a gdy jest smutna – zapada się w piach pustyni. Obdarzona przez mamę ogromną miłością i najważniejszymi radami wyrusza samodzielnie w świat. Na początku swej wyprawy zaprzyjaźnia się z Małpkiem. Później oboje poznają Paskudnego Wielbłąda, który jest tak nieznośny, że bohaterowie postanawiają go odmienić. Od tej pory rozpoczynają poszukiwania mądrego Hipopotama. W trakcie wędrówki bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu, niesprzyjającą aurą, własnymi słabościami i zwątpieniem.

Przedstawienie jest subtelną, wzruszającą opowieścią o matczynej miłości, która pomaga otworzyć się na świat, o przyjaźni, wrażliwości oraz poświęceniu. Lalkowe postaci teatralne wyłaniają się, za sprawą trójki aktorów-podróżników, z walizek, skrzyń i kufrów.

 Na spektakl w wykonaniu Teatru Baj Pomorski z Torunia zapraszamy 2 kwietnia o godz. 9.00 i 11.00 do Kina (ul. Dąbrowskiego 1). Więcej informacji na stronie: dniteatru.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o