Archiwum / Wystawa lalek teatralnych

Wystawa lalek teatralnych

W dniach 26 kwietnia – 19 maja 2017 roku zapraszamy do Galerii „Na Piętrze” (Ośrodek Kultury), gdzie będzie można obejrzeć wystawę lalek teatralnych ze zbiorów Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze.

Na wystawę złożą się piękne i kolorowe lalki teatralne, kukiełki, pacynki i marionetki, które służyły aktorom Lubuskiego Teatru do prezentacji barwnych spektakli dla dzieci na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Znajdziecie tu wiele znanych i lubianych postaci z najpiękniejszych bajek.

Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze ma w swoim repertuarze zarówno spektakle dla dorosłych jak i dla dzieci czy młodzieży. W jego ofercie znajdziecie wiele ciekawych warsztatów z aktorami, a także projektów skierowanych do najmłodszych widzów i ich rodziców. Jeśli tylko będziecie mieć ochotę na wizytę w magicznym świecie teatralnym, poza naszym Festiwalem, zachęcamy do wyjazdu do Zielonej Góry!

Ze względu na ograniczoną przestrzeń Galerii „Na Piętrze” prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu pod numerem 76 746 88 18. Przewidywany czas zwiedzania wystawy to ok. 25 min. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o