Archiwum / WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW PRACOWNI ARTYSTYCZNYCH PCA

WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW PRACOWNI ARTYSTYCZNYCH PCA

ceramika3Lustra, szkatułki, lampy i biżuteria wykonane techniką witrażu. Ceramiczne wazony, miski, figurki i płaskorzeźby. Niezwykłe obrazy zachwycające różnorodnością technik plastycznych. Te wszystkie cuda stworzyli własnoręcznie uczestnicy warsztatów artystycznych, organizowanych przez Polkowickie Centrum Animacji. Można je podziwiać od 30 maja w Galerii „Na piętrze” Ośrodka Kultury.

Przez cały rok szkolny w Polkowickim Centrum Animacji odbywają się warsztaty i zajęcia, m.in.: pracowni ceramiki, witrażu, malarstwa sztalugowego oraz dziecięcej pracowni plastycznej. Czerwiec kończy sezon artystyczny, co jest doskonałym momentem na podsumowanie pracy.
Wystawa prac uczestników pracowni artystycznych PCA jest więc pokłosiem całego roku pracy młodych twórców.
Dzieła artystów amatorów ukazują etapy rozwoju twórczości na polu sztuk plastycznych, ceramicznych i witrażowych. Być może staną się one inspiracją dla zwiedzających do stworzenia własnych prac. Sympatycy i miłośnicy sztuki mogą podziwiać ekspozycję od 30 maja do 27 czerwca.

Wystawę w Galerii „Na piętrze” Ośrodka Kultury można zwiedzać od 30 maja do 30 września 2014 r.  w godzinach 10.00-18.00.

Grupy zorganizowane proszone są o zarezerwowanie terminu, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, pod nr tel. 76 746 88 20/ 10.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o