Archiwum / XII Rocznica Powstania Powiatu Polkowickiego

XII Rocznica Powstania Powiatu Polkowickiego

28 sierpnia – Polkowickie Centrum Piknikowe

16.00 JUSTYNKA & TOMEK
– najnowszy projekt edukacyjno-muzyczny stworzony z myślą o najmłodszych. Na ponad godzinne show składa się wspólne śpiewanie, liczne konkursy i zabawy rozwijające umiejętności najmłodszych. Całość przedstawienia jest wielką podróżą w radosny świat dwójki bohaterów. Program powstał przy współpracy z najlepszymi pedagogami. Justynka i Tomek to wzorce dla dzieci – idealni przyjaciele, dbający o edukację, wrażliwi na cierpienie innych, uczący postaw tolerancji i koleżeństwa. Jest to jedyny taki projekt w Polsce.

17.30 MAGICZNE SPOTKANIE Z PIOTREM SZUMNYM
PIOTR SZUMNY – należący do ścisłej czołówki iluzjonista. Poprzez odpowiednią oprawę muzyczną programu, dobór tricków, humor sytuacyjny czy wciąganie widza do czynnego udziału w sztuczkach, potrafi przenieść uczestników zabawy w świat magii i tajemniczych zdarzeń. Umie dotrzeć do każdego widza, doskonale radzi sobie z najmłodszymi. Plącze się w linach i metalowych obręczach. Powoduje, że czasem w tajemniczych okolicznościach znikają przedmioty codziennego użytku. Jeśli trzeba to sprawi, że stolik uniesie się sam w powietrze lub wyleje wodę przez ucho ochotnika. Jego sztuczki wykorzystały między innymi stacje telewizyjne Canal + oraz TVN.

19.00 JACEK ZIOBRO
– kabareciarz i konferansjer w jednym. Ma na swoim koncie wiele sukcesów (zwycięstwo we wrocławskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 1995 roku). Prowadził program telewizyjny „Jacek Ziobro Superstar”. Ma niezwykły dar nawiązywania werbalnego kontaktu z widzem. Na scenie jest dowcipny, inteligentny, pomysłowy i błyskotliwy. Prowadzi kabaretony, koncerty, festyny – i na każdą okazję ma odpowiedni strój!

20.30 COMA
– zespół rockowy założony w czerwcu 1998 roku w Łodzi. Debiutanckim wydawnictwem grupy był singiel „Skaczemy/Pasażer”. Zespół zyskał popularność już przed wydaniem pierwszego studyjnego albumu, koncertując u boku Kazika, Sweet Noise, Acid Drinkers i T.Love. Dotychczas COMA wydała trzy albumy: „Pierwsze wyjście z mroku”(2004), „Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków” (2007) oraz „Hipertrofia” (2009). Każdy z albumów został nagrodzony Fryderykiem jako Album Roku, a zespół już dwukrotnie uhonorowano tą nagrodą w kategorii Zespół Roku. W marcu 2010 ukazał się koncertowy krążek „Life”, upamiętniający koncert w Arenie Ursynów z grudnia 2009 roku.

22.00 LADY PANK
– zespół rockowy założony przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego w 1981 roku w Warszawie Jest to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Zespół wydał ponad 20 albumów, na których znajdują się dziesiątki przebojów. Niektóre z nich stały się symbolami swojej epoki. Lady Pank znani są między innymi z „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zamki na piasku” czy „Kryzysowa narzeczona”. Skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał, zawsze jednak w zespole występowali Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Ostatni album studyjny pt. „Strach się bać” wydali w 2007 roku. W 2008 roku na rynku muzycznym pojawił się album zatytułowany „Trójka live”, znajduje się na nim koncert zagrany przez Lady Pank dla radiowej Trójki w 1994 roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o