Archiwum / Konkurs „Srebrna Muza”

Konkurs „Srebrna Muza”

XIX POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
„SREBRNA MUZA”

2-3 grudnia 2015 r. – Kino
(ul. Dąbrowskiego 1, Polkowice)

Wszystkich młodych miłośników poezji z powiatu polkowickiego zachęcamy do wzięcia udziału w 19. edycji konkursu „Srebrna muza”. Tradycyjnie Konkurs podzielony jest na cztery kategorie:

  • klasy „0”-I,
  • klasy II-III,
  • klasy IV-VI,
  • gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Zadaniem uczestników pierwszych trzech kategorii jest recytacja jednego wiersza wybranego polskiego poety.  Natomiast uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w tym roku mają zaprezentować dowolny utwór Haliny Poświatowskiej.

Prezentacje uczestników odbędą się w dniach 2-3 grudnia w polkowickim Kinie. Kolejność występów zależy od ilości zgłoszeń i zostanie podana w późniejszym terminie. Recytacje oceniać będzie Jury, powołane przez organizatora, w skład którego wchodzą znawcy języka polskiego i mowy. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Jury może przyznać nagrodę Grand Prix dla uczestnika XIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji Konkursu i warunków uczestnictwa znajdują się w regulaminie. Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do 20 listopada 2015 r. do sekretariatu Polkowickiego Centrum Animacji (ul. Skalników 4, 59-101 Polkowice), drogą mailową na adres srebrnamuza@pca.pl lub faksem: 76 746 88 11.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:
regulamin konkursu
harmonogram występów

Protokół Jury – kategoria klas 0 – I
Protokół Jury – kategoria klas II – III
Protokół Jury – kategoria IV-VI
Protokół Jury – kategoria gimnzajalne, ponadgimnazjalne, Grand Prix

Srebrna Muza

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o